Okullar açılır mı?

Sınavların yapılacağı kesin ve bir yerde de haklılar yapılmalı. Ama sınav dışında yüz yüze eğitime kesinlikle açmamaları lazım. Bize 1 Mart'ta açılmıyor kademeli açılacak dediler ama kesinlikle açılmamalı okul. Ben şahsen "eğitim" alacağım diye riske atmam kendimi.

Sınavların yapılacağı kesin ve bir yerde de haklılar yapılmalı. Ama sınav dışında yüz yüze eğitime kesinlikle açmamaları lazım. Bize 1 Mart'ta açılmıyor kademeli açılacak dediler ama kesinlikle açılmamalı okul. Ben şahsen "eğitim" alacağım diye riske atmam kendimi.
Bence sınav konusunda yorum yapan herkes ayrı ayrı haklı. Orta yol arayışa girilmeli herkes adına.

Ben şahsen "eğitim" alacağım diye riske atmam kendimi.

Coronadan giden bir arkadaşın oldu mu acaba? Ben şahsen bu tür bahanelerin okula gitmemek, evde yatmak için söylendiğini düşünüyorum. Üstüne alınma, benim düşüncem böyle. 1 kere corona oldum. Gripten farksızdı.

Ha şunu da demeyi unuttum. Vebal olma korkun varsa hiç gitme. Evde kronik rahatsızlığı veya yaşlı bireyler varsa buna bir şey diyemem.

Coronadan giden bir arkadaşın oldu mu acaba? Ben şahsen bu tür bahanelerin okula gitmemek, evde yatmak için söylendiğini düşünüyorum. Üstüne alınma, benim düşüncem böyle. 1 kere corona oldum. Gripten farksızdı.

Sen öyle düşünüyorsan doğrudur hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar diyor genelde bu tarz şeyleri sana kanıtlamak zorunda değiller.

Babam yakalandı. Bünyesi zayıf olduğu için normalden daha zor kurtuldu. Ben de okula gidip yeniden aileme o riski taşımak isetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı