Online oyunlarda hiç hile kullandınız mı?

Online oyunlarda hiç hile kullandınız mı?

• Evet, kullandım. (Sebebini yorumlardan belirtebilirsiniz)

• Hayır, kullanmadım. (Sebebini yorumlardan belirtebilirsiniz)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Vallahi hiç eğip bükmeden canım sıkıldığı için açtım ben. Ama değdi, hem de bayağı bir. Milletin chatte sövmesi, kendinden geçmesi güldürüyor yalan yok.
Arkadaşlarınla birlikteyken yapıp gülüyorsan ortamcısındır eyvallah aç hileni. Ama yanlız başına hile ile insanların oyununa çomak sokuyorsan piskolojik sorunun olabilir hem de zevk alaraktan.

Kullanmadım. Çok eskiden SA-MP'da Deagle ile C-Bug yapardık bir onu hatırlıyorum millet hile diyordu, oda sayılmaz yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlarınla birlikteyken yapıp gülüyorsan ortamcısındır eyvallah aç hileni. Ama yanlız başına hile ile insanların oyununa çomak sokuyorsan piskolojik sorunun olabilir hem de zevk alaraktan.

Yalnız başıma çomak soktum, aslında bir kereye mahsus bir şeydi. Ama benim psikolojim mi bozuk yoksa bir oyunu bu kadar ciddiye alıp sinir krizi geçirenlerin mi psilojisi bozuk o kısımdan emin değilim.

Baktın hileci var çık sonra gir, benim de karşıma yüzlerce kez hileciler geldi umursamadım bile. Sinir krizi geçirince, sövünce bir sonuca varamıyorsun nasıl olsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı