Opera GX indirilir mi?

İndirilmez verilerinizi toplar ve satar. Arcibi tarayıcınızı bırakıp gizli ve güvenli bir tarayıcı kullanın. Chrome bile indiririm ama Opera indirmem.
Youtube'da tam olarak çalışmayan reklam engelliyici.
Çöp olan bi VPN. Onun yerine ProtonVPN öneriyorum.

Bu tarayıcılardan başka tarayıcı önermiyorum.

Oyun oynuyorsan, Alt + Tab'dan 2 dk bir şeye bakacağım hızlı açıl diyorsanız bu tarayıcı çok uygun. Performans istiyorsanız tam size göre az, RAM tüketir. Öbür yandan Google'ın tırnağı olamaz.

Alttan bir şey bakana kadar oyun biter. Daha kendi eklentilerini hızlı yükleyemeyecek kadar hantal.
En az 10 eklentisi bulunuyor built-in olarak. Bu tarayıcıyı nasıl önerebiliyorsunuz anlamıyorum. İyi bir yanı da yok ki. Sadece bilgisayarı yavaşlatıyor.

Opera eklenti mağazasının sınırlamaları yüzünden çoğu eklenti güncel değil. Bir nedenden dolayı Opera kullanacaksanız da chrome eklentileri ile kullanın.

Alttan bir şey bakana kadar oyun biter. Daha kendi eklentilerini hızlı yükleyemeyecek kadar hantal.
En az 10 eklentisi bulunuyor built-in olarak. Bu tarayıcıyı nasıl önerebiliyorsunuz anlamıyorum. İyi bir yanı da yok ki. Sadece bilgisayarı yavaşlatıyor.
Benim bilgisayarım cok eski ama chrome dan daha performanslı. Pc den pc ye değişir .

İndirin ve deneyin, herkesin farklı bir tarayıcı zevki ve tarayıcıdan beklediği özellikler var. Bunu da kendiniz denemeden bilemezsiniz.

Opera GX'i tek ışıklı mışıklı arayüzü için kullanıyosanız işte Vivaldi GX teması.
Eskiden bu forum Opera fanboylarıyla doluydu şimdi Opera haterlarıyla.

Geri
Yukarı