Orijinal Oyunda Ülkemizdeki Anlayış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazen keşke Amerika'da doğsaydım diyorum. Adamlar oyunu ilk torrent indiriyor. Daha sonra beğenirse oyunu satın alıyorlar. Veya hiçbir bilgisi olmasa bile oyunu orijinal alıp oynayan bile var. (Türkiye'yi kötülemiyorum. Sadece oyun sektörünü kötülüyorum.)

''Wolftaym''a o kadar para yatırıp bir tane bile orijinal oyun almayan ve ailesinden para yatırıp oynayan insanlar (genellikle 8-9 yaşındaki çocuklar) zekası sorunludur ve ayrıca boşuna israf yapıyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su kadarini soyliyim multiplayer oynamayacaksam orjinal almam. Turkiyede ki fiyatlar da malum. Mesela BF3 ve BF4 orjinal aldim. Oyunun her turlu sorununa karsun paramin karsiligini aldigima inaniyorum. Birde Rusyadan alinca iyice ucuza geldi. Ama oyunlarin %70 nin begenmedigim ve %10 da az begendigimi dusunursek neden orjinal alayim diyorum. Mesela fifa 13 u arkadaşlarla online oynariz diye aldim, kimse almayinca elimde kaldı. 14u korsan cektim 2 gun oynayip biraktim. Orj alsaydim parama yazik olacakti. Tabi birde ahlaki yonu var ki kul hak yiyoruz, sonucta adamlar yapmislar ve bundan para kazanıyorlar. Ama Turkiye kosullari boyle oldukca orjinal oyun zor satilir.

Orijinal oyun almak saçmalıktır onlara göre. Ama gidip Wolfteam, Metin2, Lol gibi oyunlara yatırınca mükemmel oluyor. Bu kişileri hiç anlayamayacağım. Lol gibi oyunları oynamadığım için okulda dışlanıyorum resmen.

LoL bende oynamıyorum ama bende dışlanma söz konusu değil.

Size katılmakla birlikte şunu sormak istiyorum: Windows 9 çıktığında siteye indirme linki ve aktivasyon aracı koyacak mısınız ya da nasıl aktive edeceğimiz konusunda yardımcı olacak mısınız Windows 8'deki gibi? Çünkü bunu yaptığınızda kendinizle çelişiyorsunuz.

Size katılmakla birlikte şunu sormak istiyorum: Windows 9 çıktığında siteye indirme linki ve aktivasyon aracı koyacak mısınız ya da nasıl aktive edeceğimiz konusunda yardımcı olacak mısınız Windows 8'deki gibi? Çünkü bunu yaptığınızda kendinizle çelişiyorsunuz.
İndirme linkleri büyük ihtimal konulur. Ancak aktivasyon işini internetten başka sitelerden bakman gerekecek.

Steam Yaz İndirimleri'nden 5 dolara AC 3 almak istedim. Ama abimin tepkisi torrent ile indir oldu. İnsanlar oyuna para vermeyi saçmalık olarak görüyorlar. Oyun almak isteyince ailemin tepkisi neden o parayla sinemaya gitmiyorsun ya da dışarı da yemek yemiyorsun oluyor. Bu yüzden bazen bu ülkede yaşadığıma lanet ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı