Ormanları kim ya da kimler yakıyor?

Sınır konusundada hepsi kaçak giriyor bizde onu diyoruz, kaçak girdiklerinde yanına pkklılarda gelebilir, geliyorda, neden afganlılar tutuklanıyor sanıyorsun, çünkü kaçak giriyorlar.
Ben bir tane bile tutuklanan Afgan görmedim. Suriyeliler de kaçak geldi. Tutuklandılar mı? Geçiniz masal okumayı.

Bu yangınları çıkaran güruhtan daha tehlikli bir güruh varsa o da 1 haftadır bu yangını söndüremeyen hükümete tek laf edemeyen, halen daha muhalifleri suçlayan güruhtur! Böyle bir ikiyüzlü güruh işte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PKK Kaliforniya şubesi de iyi çalışıyormuş he...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ben bir tane bile tutuklanan afgan görmedim. Suriyeliler de kaçak geldi. Tutuklandılar mı? Geçiniz masal okumayı.

Bu yangınları çıkaran güruhtan daha tehlikli bir güruh varsa o da 1 haftadır bu yangını söndüremeyen hükümete tek laf edemeyen, halen daha muhalifleri suçlayan güruhtur! Böyle bir ikiyüzlü güruh işte.

Pkk kaliforniya şubesi de iyi çalışıyormuş he...

Bakınız, ben olanı söylüyorum, tırlarda falan 300 tane afgan ve şehirlerde de bulunan afganları yakalanıyor gerisini bilmiyorum.

Şu teyze kadar düşünmekten aciz insanlar ormanları teröristler yaktı diyor. 35 tane yangını teröröistler çıkardı ise senin istihbaratın armut mu topluyor? Neden birini bile yakalayamadın diye sormazlar mı adama?

Şu teyze kadar düşünmekten aciz insanlar ormanları teröristler yaktı diyor. 35 tane yangını teröröistler çıkardı ise senin istihbaratın armut mu topluyor? Neden birini bile yakalayamadın diye sormazlar mı adama?

Vallahi hocam bana mantıklı geldi. Teröristlerde yakıyor olabilir ama bu sanki daha gerçeğe yakın geldi.

Olayları zaten klimatolojik olarak baktığımızda bu yangınların %80'inden fazlası ciddi sıcak hava dalgası ve iklim değişikliği kaynaklı. Nem yoğunluğunun azalması, üstüne maki ikliminin de müsait olması önüne geçilemeyecek bir felaketi doğrular vaziyette. Ama bazı insanlar o kadar kafaya koymuş ki, örneğin; Yok uzaydan müdahale ediyorlar, yok bütün yangınları PKK çıkarttı. Yani tamam PKK çıkartmış olabilir. Lakin bütün bu ormanların hepsinde kendisi elbette çıkaramaz. PKK tamamını çıkartmış olsaydı, kendi memleketim Karadeniz de de yangın olurdu. Özellikle bir Laz olarak biliyorum ki, bölgenin bitki örtüsü o kadar sık ki orada ki bir yangın bütün Karadeniz'in yok olması demek. Uzaydan müdahale ediyorlar olayını değinmeyeceğim bile çünkü komplo teorileri ile beyinleri sulanmış bu insanların.

Ben bir tane bile tutuklanan Afgan görmedim. Suriyeliler de kaçak geldi. Tutuklandılar mı? Geçiniz masal okumayı.

PKK Kaliforniya şubesi de iyi çalışıyormuş he...

Zaten tutuklanmaması gerekiyor, adam orada savaştan kaçıp canını kurtarıp buraya geliyor. Göçmenlerin ülkeye gelmesi faydalıdır, ABD'yi ABD yapan göçmenlerdir. Benim dedem ticaretle uğraştığı için birçok Suriyeli aile tanıyorum bir evde 5 adam varsa 5'ide çalışıyor, bunların çalışması ülke ekonomisi içinde faydalıdır. 20-30 sene sonra mülteciler sepetlenmezse ben eminim Türkler Mültecilerin'nin marketinde, fabrikasında, işletmesinde çalışacak.

Zaten tutuklanmaması gerekiyor, adam orada savaştan kaçıp canını kurtarıp buraya geliyor. Göçmenlerin ülkeye gelmesi faydalıdır, ABD'yi ABD yapan göçmenlerdir. Benim dedem ticaretle uğraştığı için birçok Suriyeli aile tanıyorum bir evde 5 adam varsa 5'ide çalışıyor, bunların çalışması ülke ekonomisi içinde faydalıdır. 20-30 sene sonra mülteciler sepetlenmezse ben eminim Türkler Mültecilerin'nin marketinde, fabrikasında, işletmesinde çalışacak.
Abicim ne saçmalıyorsun sen ya. ABD radkal dinci, IŞİD mensupları ile mi bugüne geldi? Adamlar kaçan Alman bilim adamlarını aldılar. Seküler göç aldılar. H1B vizesi ile üstün yetenekleri aldılar. Bir şeyi öğreniyorsunuz onu da yarım yamalak öğrenip bize satmaya çalışıyorsunuz. Git lütfen ya, git.

Ben senin kadar bu forumda tuhaf bir adam görmedim açıkçası. Daha dün Atatürk'e totaliter faşist diyordun. Şimdide savaştan güya kaçmış olan militanları burada savunuyorsun. Cidden yazık. 16 yaşında, 8 gramlık tarih kitabı bilgilerinle de bizlere masal anlatıyorsun.

Abicim ne saçmalıyorsun sen ya. ABD radkal dinci, IŞİD mensupları ile mi bugüne geldi? Adamlar kaçan Alman bilim adamlarını aldılar. Seküler göç aldılar. H1B vizesi ile üstün yetenekleri aldılar. Bir şeyi öğreniyorsunuz onu da yarım yamalak öğrenip bize satmaya çalışıyorsunuz. Git lütfen ya, git.
ABD nüfusunun %14'ü göçmendir, %14 nüfusun hepsi mi bilim adamı, hepsi mi üstün yetenekli? Satmaya çalışmıyorum verileri söylüyorum. Dünya da en fazla göçmen de ABD'dir.
Kaynak: Ülkelere göre göçmen nüfus listesi - Vikipedi
2.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı