Oruçlu iken fitness yapılır mı?

Yusuf2939

Decapat
Daha fazla  
Ramazan başladığında üyeliği dondurmuştum fakat fazla da sosyal çevrem olmadığı için evde sürekli dizi film izleyip oyun oynamakla aşırı kötü oldum. Hatta bugün hasta gibi uyandım ve bunun için tekrar spora gitmeyi düşünüyorum fakat bir yandan da negatif bir etkisi olur diye korkuyorum kas kaybı açısından. Salon uzak ve 10'da kapanıyor diye de iftardan sonra gidemiyorum.

Kendini çok zorlamadan sakince 45 dakika civarı kısa ve yavaş bir antrenman yaparak terlemeyi minimuma indir. Yine zorlayacaktır fakat ben olsam yapardım sporu.

Ramazan başladığında üyeliği dondurmuştum fakat fazla da sosyal çevrem olmadığı için evde sürekli dizi film izleyip oyun oynamakla aşırı kötü oldum. Hatta bugün hasta gibi uyandım ve bunun için tekrar spora gitmeyi düşünüyorum fakat bir yandan da negatif bir etkisi olur diye korkuyorum kas kaybı açısından. Salon uzak ve 10'da kapanıyor diye de iftardan sonra gidemiyorum.
Hayır kesinlikle. Uzun süreli açlık üzerine ağırlık çalışması yapılmaz. Çok büyük bir fitness hatasıdır. Kesinlikle yapmanı önermem.

Geri
Yukarı