Oynamaktan pişman olduğunuz bir oyun var mı?

Brawl Stars kupa düştükçe sövüyorsun karakterde vermez ise bırakcam diyorsun ama bırakmıyorsun:)

Witcher efsane bir seri neden sevemediniz anlamadım seven çok ama sevmeyen de çıkıyor anlamadım gitti.

Witcher ağır bir oyun hocam. Ben oynadım ekran kartım pek oynamama izin vermedi ama yine de zevk aldım. Bana biraz ağır geldi ama sevdim. Witcher 2 oynuyorum şu anda. Bana daha güzel geldi Witcher 2 pek bilmiyorum ama onu daha çok oynadığım için olabilir.
Far cry 2.Bu Far cry serisine oldum olası bir önyargım vardı.Oyunu oynadım ve zerre zevk almadım ayrıca oyunun mantığını anlamadım anlatırsınız teşekkür ederim

CS:GO 4 bin saat. Oyunda 2 bin saatim varken Gloabal olayim bırakacağım gibi bir kafadaydim. Sonrasında oldum ama bırakamadım. Riot Games'e sonsuz teşekkürler ki şu assagilik oyuna bir rakip piyasaya sürdü. Dinazor çağından kalma sunucular, yüksek ping değerleri, boosted rankını haketmeyenler, efortsuzlar, iki olunce oyunu bırakanlar, ne ararsan var bu oyunda. Daha da 128 tick Türkiye sunucusu gelmezse açmam. Valorant CS'in en büyük sorunu olan sunucu sorununu direk kökten çözmüş. 128 tick Türkiye sunucusu.

Geri
Yukarı