Oynayıp adını hatırlamadığımız oyunlar

Benim oynayıp hatırlamadığım oyun GTA benzeriydi. Açık dünya bir oyundu. Oyuna bir malikanede başlıyorduk. Orayı çatışarak temizliyorduk. Telefonla araba satın alabiliyorduk. Öldürdüğümüz adamlardan uyuşturucu düşüyordu. Bu uyuşturucuları belli başlı yerlerde satabiliyorduk. Oyunun adı neydi ?

Bir oyun vardı, ilk bölüm ormandaydı, yanımızda arkadaşlarımız da vardı ve önümüzdeki düşmanları temizleyip bir kulübeye gidiyorduk. Bomba gibi birşey vardı ve orada e ye basıyorduk yeşil ışık çıkıyordu, sonra dışarı çıktığımızda arkadaşlarımız ölmüştü, tek başımızaydık ve hem insanlar hem kurt benzeri şeyler vardı. Kurtlar deli gibi saldırıyordu korkudan oynayamıyordum küçükken :D. İsmini bilen var mıdır arkadaşlar şimdi oynamak istiyorum bunu.

Bir oyun vardı, ilk bölüm ormandaydı, yanımızda arkadaşlarımız da vardı ve önümüzdeki düşmanları temizleyip bir kulübeye gidiyorduk. Bomba gibi birşey vardı ve orada e ye basıyorduk yeşil ışık çıkıyordu, sonra dışarı çıktığımızda arkadaşlarımız ölmüştü, tek başımızaydık ve hem insanlar hem kurt benzeri şeyler vardı. Kurtlar deli gibi saldırıyordu korkudan oynayamıyordum küçükken :D. İsmini bilen var mıdır arkadaşlar şimdi oynamak istiyorum bunu.
call of wolfteam?

Strateji oyunlarını pek sevmiyorum. Yani iyi güzel ama beni sıkıyor, bir türlü içine çekemiyorlar. 15 yaşındayım. Bilgisayarıma 4 yaşında kavuşmuştum. Sanırım o yaşlarda komşu çocuğu gelmişti ve bir oyun yüklemişti. Oyun hakkında pek bilgim yok. Gemileri karaya koyabildiğimizi hatırlıyorum. 😄 Strateji oyunlarına pek sıcak bakmadığım için Age of Empires serisini ne kadar çok duysamda hiç şans veremedim maalesef. Belki bu oyun olabilir. Ya da değildir. Eğer bu oyunu bulursam strateji oyunlarına olan bakış açım değişir.

Benim oynayıp hatırlamadığım oyun GTA benzeriydi. Açık dünya bir oyundu. Oyuna bir malikanede başlıyorduk. Orayı çatışarak temizliyorduk. Telefonla araba satın alabiliyorduk. Öldürdüğümüz adamlardan uyuşturucu düşüyordu. Bu uyuşturucuları belli başlı yerlerde satabiliyorduk. Oyunun adı neydi ?
Scarface: The World Is Yours ?

Benimki bir flash oyun oyun 2D idi bir taraftan komandolar diğer taraftan düşman askerleri geliyordu. Ve savaşıyorduk skill falan geliştiriyorduk.

Peki bir oyun vardı başta böyle alevli bir odada başlıyorduk galiba, karakter kızdı oyunun ismini bilen var mı geçemediydim ilk bölümü merdiven alevden dolayı kapalıydı.

Geri
Yukarı