Oyun nasıl yapılır?

468409

Hectopat
Yer
Papua Yeni Gine
Daha fazla  
Merhaba, oyun yapmak istiyorum. Yapacağım oyun hakkında olan her şey hazır kafamda. Hangi oyun motorunu kullanmalıyım? Nasıl çizim yaparım? Nasıl oyun için ses hazırlarım? Hangi dilleri kullanmalıyım?

Sistemim: ( oyun motoru için )

AMD Radeon R4 Graphics.
AMD A6-9225 2.60 GHz.
4 GB RAM ( kullanılabilir 3,39 )
Windows 10.

Merhaba, oyun yapmak istiyorum. Yapacağım oyun hakkında olan her şey hazır kafamda. Hangi oyun motorunu kullanmalıyım? Nasıl çizim yaparım? Nasıl oyun için ses hazırlarım? Hangi dilleri kullanmalıyım?

AMD Radeon R4 Graphics.
AMD A6-9225 2.60 GHz.
Windows 10.

Unity Kullanın oyun motoru için sonra
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu viedolardan derslerine bakabilirsiniz hocam

AMD Radeon R4 Graphics.
AMD A6-9225 2.60 GHz.
Windows 10.

Maalesef sisteminiz sizi bayağı zorlar. Başka bir sistemde başlamanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyper Casual oyunlar yapabilirsin.
Oyun motoru olarak Unity, 3D her türlü işini görecek program olarak Blender, 2D işler için Illüstratör öneririm. Sesleri de İnternetten bulursun, yapmaya gerek yok.

Bilgisayarın çok yetersiz bu arada.

Unity oyun motoru iyidir. Fakat sisteminiz biraz yetersiz kalıyor.

Geri
Yukarı