Oyunda birine ailevi küfür ettim

Öncelikle niye adamın ailesine sövüyorsun toxiclik yapma. Bir de hapse atamazlar. Tacizciler dışarıdaken küfür eden adam mı hapse girecek. Yani hiçbir şey yapamaz. Bir daha da oyun oynarken birisine hakaret etme hoş bir davranış değil.

Team Fortress adlı oyunda toxic bir adama sesli iletişim olarak ailevi küfür ettim ve dava açacağını söyleyip oyundan ayrıldı daha sonra bende korktum tabii ki de adama istek attım ve konuşmaya başladık yazılı olarak bana "IP adresin 1 yıl boyunca takip edilecek ve herhangi başka birisine küfür edersen hapis veya para cezasına çarptırılacaksın" dedi doğruluk oranı kaçtır? Her gün icimdeki bu dargınlık ile yaşamak istemiyorum.
Toxic olan aşağılayan sensin, Modem aç kapat IP gider statik değilse. Ama yaptığın hareket hiç affedilecek bir şey değil, bir oyun için ailesini ağızına almak.
Dava açarsa 100% haklı ve tazminat alır. Büyük ihtimalle açmaz ama açarsa kaybedersiniz.

Toxic olan aşağılayan sensin, Modem aç kapat IP gider statik değilse. Ama yaptığın hareket hiç affedilecek bir şey değil, bir oyun için ailesini ağızına almak.
Dava açarsa 100% haklı ve tazminat alır. Büyük ihtimalle açmaz ama açarsa kaybedersiniz.
Haklısın. Bir insan neden oyunda yedi sülalesine söver ki anlamıyorum. Karşı tarafı toxic olabilir ancak sen de böyle yaparak toxicleşmiş oluyorsun.

Dava açma olayı o kadar kolay değil öncelikle ses kaydına almış olması lazım ve bu ses kaydı için senden izin alıp bu ses kaydınında davada kullanacağını söylemesi lazım . Hadi bunlar okey diyelim ülkede tecavüzcü hapse girmiyor senimi atacaklar en fazla para cezası ödersin olur biter ki çok zor bir olasılık. Bir sürü savunma şekli var tahtik etti sinirlendirdi kendime hakim olamadımlar falanlar fistanlar . Kolay değil öyle.

Team Fortress adlı oyunda toxic bir adama sesli iletişim olarak ailevi küfür ettim ve dava açacağını söyleyip oyundan ayrıldı daha sonra bende korktum tabii ki de adama istek attım ve konuşmaya başladık yazılı olarak bana "IP adresin 1 yıl boyunca takip edilecek ve herhangi başka birisine küfür edersen hapis veya para cezasına çarptırılacaksın" dedi doğruluk oranı kaçtır? Her gün icimdeki bu dargınlık ile yaşamak istemiyorum.
Bir anımı hatırladım bir çocuk gelmişti maçımızda 9-10 yaşlarındaydı küfür ediyordu. Bizde onu oyun adminiyiz diye hesabını almıştık. 3 ay sonra oyuna gir banın kalkacak eğer 3 ay içinde hesaba girersen Banın ömür boyu olur diye. o günden beri oyuna girermi bilmem.

Adam sizden cevap bekliyor siz sadece nefretinizi kusuyorsunuz, yaptığı doğru değil ama sizden beklenen bu değil 🤦‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı