Oyunda sinirlenme

Rekabetçi oyunlar bir zaman sonra sadece baş ağrısı ve stres sebebi oluyor. Özellikle iyi oynamaya başladığınızı düşündükten sonra bir ego çizgisi var, onu geçmiş oluyorsunuz ve etrafınızdakiler hep sizin gibi veya daha iyi oynamalıymış tribine giriyorsunuz. En güzeli bırakmak. 1200 saat Rocket League'im var hala bırakamıyorum. İki tane Xbox 360 controllerı kırdım. Birini yumruk atarak diğerini yere fırlatarak. Önermiyorum.

Bende eskiden böyleydim çok sinirleniyordum aynı senin gibi, chatten küfür edenlerle onlar gibi olup cevap veriyordum şimdi edince gülüp geçiyorum kafama takmıyorum ve onlara gülmek artık daha zevkli geliyor. Sana tavsiyem rekabetçi oyunlara ara vermen hikayeli oyunlara sarman illa rekabetçi oyunlar oynayacağım diyorsan aim gerektiren oyunları oynamamanı tavsiye ediyorum hem kötü adam gelince onlara karşı sinirlenmek yerine anlayış göstermelisin kötü oynamasının birçok nedeni olabilir LoL ve o tarz oyunları oynayıp bu durumu yaşayan tek kişi siz değilsiniz LoL oynayan çoğu insan kanser olmakla yükümlü oluyor, o yüzden TR serveri yerine EU oynamayı dene.

Bende kafa topu 2 oynarken çıldırıyordum. Ben 41-42 Level falanım karşıya karakteri son seviye Full süper güçlü 50 Level adam geliyordu. Çoğunu yeniyordum fakat yenilincede çok sinirleniyordum. En son bıraktım şu an çok iyiyim sende bırak.

Bu mobil oyunların genel olarak çoğu insanı sinir etmeye odaklı zaten. Kafa Topu, Wild Rift ve Brawl Star gibi oyunları oynayan kitle genelde yaşı ufak çok arkadaşlar olduğu için takımlaşma bir tık sıkıntı olabiliyor. Ben genelde mobil oyun oynadığım zaman arkadaşlarla oynamaya özen gösteriyorum. Ayrıca çok aşırı sinirlendiğin zaman da ara vermek cidden çok iyi geliyor.

Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.
Benden size tavsiye;
Bir oyun için sinirlenilmez. Normal hayatta da çok sinirli birisi olursunuz. Evdeki eşyaları kırıp atarsınız. İnsanlarla ilişkiniz kötü olur, ileriki zamanlarda. Gittikçe daha sinirli olmaya başlayacaksınız. Asosyal birisi olup çıkarsınız. Ders çalışın, güzel okullarda okuyun. Hayallerinizi gerçekleştirmek için savaşın. Evde ufak egzersizler yapın. Bir de bu oyunu oynamayın. Size zararlı etkileri var. Hatta ve hatta kendinize zarar bile verebilirsiniz. Psikiyatri'ye bile gitmeniz gerekli olacaktır, ileride. Bir sürü sorun açar, kısacası.

Hocam öyle diyorsunuz da o çöp dediğiniz insanlar da çabalıyor. Ama ellerinden bu kadar geliyor. Belki de sizden daha fazla çabalıyorlar. Bırak oyunu demeyin demişsiniz, belki o insanlara siz bırak oyunu diyorsunuzdur. Onlar da istiyor sizin gibi oyuncu olmak, iyi oynamak. Mesela ben de öyleyim. LoL'de o kadar çabaladım, her kahramanı denedim ama nafile. Oynamak istiyorum ama sürekli ya insanlar küfür ediyor, ya rakip 250 Level geldiği için bir şey yapamıyorum. Biraz empati kurun lütfen. Geçen gün arkadaşımı izledim, harika ADC oynuyor. Ben girdiğimde ise sonuçlar rezil. Bazen de yetenek olmayınca olmuyor. Ya sadece Portal 2'de ve h*ntai puzzle oyunlarında mı iyi olur bir insan ya? Valorant'ta eminim o egoist çocuklardan kat kat daha çabalıyorumdur, ama doğuştan bilek olmayınca ne kadar çabalarsan çabala, bir şey yapamıyorsun. Artık bundan eminim. Bazı şeyleri de zorlamamak gerek. Olmuyorsa olmuyormuş. Akışına bırakmamız lazım. Aynı şey sizin için de geçerli, olmuyorsa olmuyormuş. En mantıklısı oyunu bırakmak. Sizin için de bizim için de. Belki ilerde düzelir umuduyla.

Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.
Aga oyunun kitlesi berbat. Lane seçme konusunda ultra berbat. Benim tavsiyem eğlencesine oynadığının bilincinde oyna oyunu. Bırak adam ne yapıyorsa yapsın. Sen onunla değil, ona rağmen kazan oyunu ki, gerçekten yetenekli olduğun ortaya çıksın. Öfke kontrolünü sağlaman yeterli.

Kankam farklı farklı oyunlar oyna aynısını ben yaşıyordum. Şimdi arada wild rift den tut valorant a kadar hepsinden az az oyna rekabetci işi biraz ertele. Pc yoksa kanka bi 16gblık sd card al bi kaç oyun daha koy mesela sim city build vb oyunlar seni rahatlatsın. Tavsiyem böyle.

Geri
Yukarı