PC yükseltme vs PS4

Ya da kırık ps4 alın.
PS4 fiyatları bence gereksiz düzeyde pahalı bu kadar eski bir konsol için, tamam çok güzel konsol da kardeşim kaç yıl oldu. Bir de kırıklar daha da pahalı gibi bir durum var. Allah'tan zamanında PS4 almıştım da exclusive'leri bitirdim ve satıp Series S alıyorum. Ayrıca bu da baya mantıklı, eğer uğraşırım derseniz kırık PS4 alın exclusive oyunları bitirin sonra satın, 6 ay da sürse PS4 hala satıldığı için rahat olabilirsiniz. Sonra da Series S+Game Pass yapıp yüzlerce oyunun keyfini çıkarın.

Hocam bu sisteme yükseltme pek mantıklı olmaz gibi. En iyi seçenek Xbox Series S olur.
PS ye özel oyunları oynamak istiyorum. PS kardeşliğide yapabileceğim birisi var baya oyunu var ondan yararlanmak için.
PS4 fiyatları bence gereksiz düzeyde pahalı bu kadar eski bir konsol için, tamam çok güzel konsol da kardeşim kaç yıl oldu. Bir de kırıklar daha da pahalı gibi bir durum var. Allah'tan zamanında PS4 almıştım da exclusive'leri bitirdim ve satıp Series S alıyorum. Ayrıca bu da baya mantıklı, eğer uğraşırım derseniz kırık PS4 alın exclusive oyunları bitirin sonra satın, 6 ay da sürse PS4 hala satıldığı için rahat olabilirsiniz. Sonra da Series S+Game Pass yapıp yüzlerce oyunun keyfini çıkarın.
PS4ü 2.el almayı planlıyorum. Kırık almayı düşünmüyorum gerçi kırığın pek anlamını bilmiyorum ama.

PS4 kırıksa satılmaz. Binlerce oyun var, elinizde iyi bir pc varsa xbox aşırı gereksiz oluyor. Bende series x vardı, bi de 2060lı sistem. Xbox'un yüzüne bakmıyordum, sattım. PS4 aldım, geri kalan parayla da sistem yükseltmesi.

Ben olsam bu sistemi ikinci elde ne kadar satabiliyosam satar elimdeki paraya ekleyip x box one s alırdım. 2. nesil i5 işlemci anakart ve 8gb 1333 mhz rami 1000 TLye sattım 2 ay önce. Senin sistem de 2000 TL civarlarında satabilirsin. Bu paraya da belki üzerine biraz ekleyerek bulabilirsen sıfır ya da ikinci el one s alabilirsin. Hem güncel oyun çıkan bir cihazın olur game passten faydalanırsın.

PS ye özel oyunları oynamak istiyorum. PS kardeşliğide yapabileceğim birisi var baya oyunu var ondan yararlanmak için.

PS4ü 2.el almayı planlıyorum. Kırık almayı düşünmüyorum gerçi kırığın pek anlamını bilmiyorum ama.
Yararlanabiliyorsanız eğer çok uygun fiyata, PS4 alınabilir bu durumda. Ama dümdüz bir şekilde almanız hiç mantıklı değil.
Kırık PS4 demek, online oyunlar ve bazı özelliklere erişemeden tüm oyunları offline oynayabilmek. Yani hiç güzel bir şey değil.

Kırık olursa online giremezsin ama tüm oyunları ücretsiz oynarsın. Online giremeyeceğini asla unutma.

Kırık olursa online giremezsin ama tüm oyunları ücretsiz oynarsın. Online giremeyeceğini asla unutma.
Kırık almayı asla düşünmüyorum zaten.
Ben olsam bu sistemi ikinci elde ne kadar satabiliyosam satar elimdeki paraya ekleyip x box one s alırdım.
Pc yi satmakta istemiyorum. İşlerimi burdan yapıyorum.
PS4 kırıksa satılmaz. Binlerce oyun var, elinizde iyi bir pc varsa xbox aşırı gereksiz oluyor. Bende series x vardı, bi de 2060lı sistem. Xbox'un yüzüne bakmıyordum, sattım. PS4 aldım, geri kalan parayla da sistem yükseltmesi.
Anladığım pc güzelse xbox alma PS4 al. Benim sistem güzel değil pek ben 4k ya sisteme verip yani ekran kartı alıp ardından ps4 2. el almayı planlıyorum. Ne düşünüyorsunuz?

Kırık almayı asla düşünmüyorum zaten.

Pc yi satmakta istemiyorum. İşlerimi burdan yapıyorum.

Anladığım pc güzelse xbox alma PS4 al. Benim sistem güzel değil pek ben 4k ya sisteme verip yani ekran kartı alıp ardından ps4 2. el almayı planlıyorum. Ne düşünüyorsunuz?
Yerinde olsam sistemi satardım ve ps4 veya başka birşey almayıp sıfırdan pc alırdım. Ama ps özel oyunlarını oynayacaksan ps4 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı