Pear OS ekran aşağı kaydı

Daha fazla  
Pear OS indirip bilgisayara kurdum fakat ekran aşağı kaydı. Monitörüm 1440x900 ama display settingste bundan yukarı çıkartmıyor.

20210805_111051.jpg

20210805_110651.jpg

Hocam defalarca desteği kesilmiş dağıtım kurmayınız dendi forumda. İstediğiniz dağıtıma özelleştirmeye açık masaüstü ortamları kurup dilediğinizce MacOS görünümü verebiliyorsunuz zaten. Cinnamon, XFCE, KDE, GNOME gibi ortamlar var kullanabileceğiniz.

Hocam defalarca desteği kesilmiş dağıtım kurmayınız dendi forumda. İstediğiniz dağıtıma özelleştirmeye açık masaüstü ortamları kurup dilediğinizce macOS görünümü verebiliyorsunuz zaten. Cinnamon, Xfce, KDE, GNOME gibi ortamlar var kullanabileceğiniz.

Iyi de hocam bu pear OS'u kullanan bir sürü insan var adamların kendi YouTube kanalı bile var. Biraz test ettim gayet akıcı ve güzel ama şu çözünürlük işini halletsem çok güzel olacak.

Iyi de hocam bu pear OS'u kullanan bir sürü insan var adamların kendi YouTube kanalı bile var. Biraz test ettim gayet akıcı ve güzel ama şu çözünürlük işini halletsem çok güzel olacak.

Zaten kullanmak sizin tercihiniz lafım yok. Youtube kanalları 5 aydır video yayınlamamış, forumları 500 kayıtlı kullanıcıya sahip. Bir sürü kullanıcıya sahip diyebilir miyiz bilmiyorum. Durdurulmuş bir dağıtımda uygulamaları nasıl güncel tutacaksınız bilmiyorum. Ama tercih sizin ben sadece fikrimi belirttim.

Zaten kullanmak sizin tercihiniz lafım yok. YouTube kanalları 5 aydır video yayınlamamış, forumları 500 kayıtlı kullanıcıya sahip. Bir sürü kullanıcıya sahip diyebilir miyiz bilmiyorum. Durdurulmuş bir dağıtımda uygulamaları nasıl güncel tutacaksınız bilmiyorum. Ama tercih sizin ben sadece fikrimi belirttim.

Hocam macbuntu diye bir işletim sistemi var Murat Atıcı diye bir adam yapmış gayet güzel MacOS'a benziyor ama Ubuntu baseli olduğu için pear OS daha fazla MacOS'a benziyor o yüzden pear OS seçtim. Şu çözünürlük işini halledemezsem macbuntu ya geçeceğim...

Hocam macbuntu diye bir işletim sistemi var Murat Atıcı diye bir adam yapmış gayet güzel MacOS'a benziyor ama Ubuntu baseli olduğu için pear OS daha fazla MacOS'a benziyor o yüzden pear OS seçtim. Şu çözünürlük işini halledemezsem macbuntu ya geçeceğim...
İbuntu 2.0 öneririm link.
Beğenmezseniz macbuntu`ya geçin derim yine size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı