Pendik'de Yaşanan Maganda Saldırısı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tip magandalar iş güç sahibi olmuşlar ama 'İNSAN' olamamışlar. Seydioğlu baklavacılarından hiç bir şekilde alışveriş yapılmaz. Belindeki silaha güvenip trafikte terör estirmek böyle bir şey olsa gerek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

@ispc 5-6 paragraf yazmıssın, hepsi hikaye.

Birader hikayeyi de okudum, izledim ben. Anlattıklarına göre adamlar suçlu. Trafik kuralı olarak hata yapmıslar. Trafigi durdurup arabadan inip cama vurmuslar, aynayı kırmıslar, hayvan herif kaputta zıplamıs.

Arabada ise hamile kadın ve sırf karısı ve bebegi zarar gormesin diye arabadan olayı ceken bir baba var. Adam disari inse daha buyuk olay cıkardi, en iyisini yapmıs.

Soyle varlıkların yaptıklarını gelip de savunmayın yok bakıs acısı, yok adaletsizlik, tek taraflı bakma diye. Adalet olsaydı zaten 1300 TL ile yırtamazdı.

Benim kız arkadasimin arabasına İstanbul'un ortasında saldırıyorlar. Araba marka model belli, plaka belli, sahısların yuzleri belli ve hala serbestler. Polisin cevabı: beklemede kalın, ilgileniyoruz.

Ya bir s... git derler adama. Polise bile güvenmiyorum artık bu ülkede. Resimler nedenini açıklamaya yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı