Pendik'de Yaşanan Maganda Saldırısı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tip magandalar iş güç sahibi olmuşlar ama 'İNSAN' olamamışlar. Seydioğlu baklavacılarından hiç bir şekilde alışveriş yapılmaz. Belindeki silaha güvenip trafikte terör estirmek böyle bir şey olsa gerek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

İfade vermeye gitmiş kapıda polisler neredeyse ellerinde çikolata önüne kırmızı halı serecek olmuşlar. İfade vermeye giden sanıkla polis niye tokalaşır? Polisin dünkü rezil olay kadar sanık için rezil bir tutum sergilemesi zoruma gitti. Şahsen TC polisinin geldiği duruma üzülüyorum.

Bunlar gibi p..çlere adalet sağlanmaz serbest kalırlar. Bunlara devletin yıllardır sağlayamadığı adaleti biz sağlıyacağız. Onların ikisini de şöyle güzel bir demir sopayla tanınmayacak hale gelene kadar yüzüne özellikle kafasına acımadan vuracaksın ki belki akıllanır. Artık yola çıkarken arabada sopa şok cihazı veya biber gazı bulundurmak şart oldu.

Kesinlikle eğitim. Ama bu Orta Doğu ülkesinde olmaz yaşadığımız coğrafya, insanlar buna uygun değil. Batı her zaman daha ilerde ve çağdaş olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tip magandalar iş güç sahibi olmuşlar ama 'İNSAN' olamamışlar. Seydioğlu baklavacılarından hiç bir şekilde alışveriş yapılmaz. Belindeki silaha güvenip trafikte terör estirmek böyle bir şey olsa gerek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı
Arabayla ezseymiş ikisini de nasıl olsa onunda cezası yok üstelik bir sürü hafifletici sebep de var...

Seydioğlu Baklava değil Seyidoğlu Baklava dostlar. Güme gidecek adamlar bunlar yüzünden.
Düzeltiyorum tam tersi benim de kafam karıştı. Seyidoğlu olan suçsuz. Suçlu olan Seydioğlu :)

Son düzenleme:
Ben şimdiden sonucu yazıyorum:

Arabanın hasarını ödeyecek ve 1000TL+ para ödeyip serbest kalacak.

Bu saldıranın iş adamı olduğu ortaya çıkmıştı. Parasını verir, serbest kalır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı