PlayStation 5 Pro beklenmeye değer mi?

Çok zor bi olay genelde dövize yatırım yapanlar karlı çıkıyor. Şahsen TL kalacağına dolar euro kalsın daha iyi
Yok o konuda haklısınız, bence de dövizde kalması daha iyi. Ama bu ihtimal var, sadece ihtimal olarak yazdım.

Merhaba arkadaşlar, GTA 6 fragmanının da çıkması ile birlikte önceden de aklımda olan PS5 alma fikri artık kesinleşti. Fakat PS5 Pro beklesem mi diye de bir fikir aniden aklıma geldi ve kararsız kaldım. Bütçemi zar zor toparlamışken ileride PS5 Pro çıkarsa, çıktığı zaman ki kur belli olmayacağından erkenden almak en iyisidir diye düşünüyorum fakat dediğim gibi kararsız kaldım ve sormak istedim.
PS5 Pro'nun çıkıp çıkmayacağı belli değil ve Rockstar PS5 Pro için Enhanced çıkartmaz cihaz çıksa bile.PS4 ile PS4 Pro arasındaki minimal fark gibi olur o yüzden PS5 Pro çıkacaksa beklemeye gerek yok.1216 sürüm PS5 alıp keyfinize bakın.

O sebepten dolar ve TL de kalmasın diyorum ya.
Hocam şuanda o parayı kaybetmemesi tek yolu döviz yapmak. Örneğin; 200 doların olsun bankaya vadeli 92 gün koy sana 50 cent veriyor. TL mevduat yapsa 5.000’e 250₺ veriyor

PS5 Pro'nun çıkıp çıkmayacağı belli değil ve Rockstar PS5 Pro için Enhanced çıkartmaz cihaz çıksa bile.PS4 ile PS4 Pro arasındaki minimal fark gibi olur o yüzden PS5 Pro çıkacaksa beklemeye gerek yok.1216 sürüm PS5 alıp keyfinize bakın.
Zaten PS5 2K-30 PS5 pro 4K-30 verecekse almaya değmez dediğiniz gibi

Kankam dolarlada eriyor anlamıyonmu.
E ne yapacak o zaman bu adam zarar etmemesi için :D PS5 cihazımı 1.5 sene önce döviz biriktirerek aldım amerika fiyatı 450$ ancak türkiyeden 14 bine almıştım 530$ falana tekabül etti evet sıfıra sıfır almanız mümkün değil vergi vs enflasyon aşırı artarsa bilemem

Son düzenleme:

Geri
Yukarı