Popüler biri olsanız fikirlerinizi açıkça söyleyebilir miydiniz?

Arkadaşlar mutlu sabahlar.
Kısa ve öz bir sorum olacak.

Ünlü bir gazeteci, sanatçı ya da iş adamı olsanız, iktidar, muhalefet, siyasi parti liderleri ya da ismi yer altı dünyasına bulaşmış kişiler hakkında düşündüğünüz fikirlerinizi açıkça söyleyebilir miydiniz?

Kısaca, gördüğünüz yanlışları ve doğruları açık bir şekilde çekinmeden mi söylerdiniz, yoksa gücün ya da çıkarlarınızın gerektiği şekilde mi davranırdınız?

Şu an da açıkça söylerim. Al hatta söylüyorum. Ben Ampul Adamı sevmiyo-​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya hocam şimdi dürüst olalım fikrimizi ortada çatır çutur söyleyemeyiz evimizi basarlar. :D Ben yumuşakça dile getiririm, ama çatır çutur değil bak, yavaş yavaş, yumuşakça. Yoksa otoparkta hayatınızı karartırlar sizin. :D

Fikirlerimi paylaşmam için ünlü biri olmama gerek yok. Paylaşırdım tabii ki.
Mesele zaten ünlü olmanız ve kitlelerin sizi dinlediğini bildiğiniz hâlde çekinmeden her şeyi söyleyebilmek.
Ya hocam şimdi dürüst olalım fikrimizi ortada çatır çutur söyleyemeyiz evimizi basarlar. :D Ben yumuşakça dile getiririm, ama çatır çutur değil bak, yavaş yavaş, yumuşakça. Yoksa otoparkta hayatınızı karartırlar sizin. :D
😂😂

Geri
Yukarı