PQueen neden bu kadar izleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence hiçbir yayıncıyı genç kardeşlerimiz izlememeli, izlerse maksimum 2 saat izlemeli ve kesinlikle para vermemeliler. Meslek sahibi olursun, kendi ekonomik bağımsızlığını ilan edersin o zaman istersen maaşının tamamını at, ailen seni okutmaya uğraşıyor, sen ise günde 6-8 saatini bu yayıncıları izleme uğruna vaktini öldürüp bir de ailenin sana verdiği parayı onlara veriyorsun çok yazık, ama sorsan hiçbirine imkan verilmiyor, ülkenin eğitim sistemi kötü, yoksa hepsi Harvard'a gidecek. Ne denir bu duruma artık pek bilemiyorum ya.

Bir tane bile iyi bir yayıncı yok ki, hangisi gençlerin iyiliğini isteyip bizi saatlerce izlemek yerine ders çalışın, kendinizi geliştirin diyor, hiçbiri. Paralarını kazanıp çocukları sömürüsünler de, biz aileyiz masalları, biz onlara bir şeyler öğretiyoruz veya gelip streslerini atıyorlar masallarına da inandırmaya kalksınlar bir de. Bu platforma da umarım YouTube gibi vergi gelir, normalde desteklemiyorum vergiyi fakat Twitchte dönen paralar çok ciddi paralar, büyük yayıncıların hepsi villada falan yaşıyor. Üzülüyorum çocuklara ya, kendileri zengin olmak için çabalamak yerine şunları zengin ediyorlar, lafım tek bir yayıncı değil hepsine.
İlk cümlenin cevabı var bence.Bence Oyun Fatih'i izliyicilerinin derslerini önmsiyor dersinizi yapın sonra gelin diyor,ders zamanı yayın açmıyor.

Abi Almanya'da, İngiltere'de böyle vasıfsızlar ünlü mü? Hayır. Çünkü toplum gelişmiş.

Recep Baltaş gelip Twitch yayınını yapsa, oyun oynasa veya ırl yapıp insanları bilgilendirse sizce 13 bine hiç yaklaşabilir mi? Hayır. Çünkü bu ülke de izlenmek için vasıfsız olman gerekiyor.

Abi Almanya'da, İngiltere'de böyle vasıfsızlar ünlü mü? Hayır. Çünkü toplum gelişmiş.

Recep Baltaş gelip Twitch yayınını yapsa, oyun oynasa veya ırl yapıp insanları bilgilendirse sizce 13 bine hiç yaklaşabilir mi? Hayır. Çünkü bu ülke de izlenmek için vasıfsız olman gerekiyor.

Bunları desen de her yerde yayılsada hiçbir şey değişmiyor.

O kamera karşısında sahte gamercılık yapanlara kusura bakma da bende evde kalmış gözüyle bakarım.
Allah aşkına ne alakası var evde kalmakla yayıncı olmaya karar vermenin?

Ki bunlar zamanında oyun oynayan erkekleri ezik görmüş kişiler.
Hala genelleme yapıyorsun. Bir yerde birilerinin bunu söylediğini görmen bütün herkesi onun içine katmaz. İçi boş bir yargı.

Ayrıca biri sırf iyi oynuyor diye izlenmesi aşırı mantıksız. Yayın dediğin keyfine izlenir yani yayıncının muhabbeti daha önemlidir. İyi oynanış görmek istesem gider turnuva izlerim arkadaş.

Allah aşkına gamer yayıncı vasıflı olsa ne olur olmasa ne olur? Hayır inşaat mühendisi olsa ne öğreneceksin adam oyun oynarken? İzleyen insanın ana amacı eğlenmek zaten bu yayınların. İzlerken sıkılan zaten çıkar.

Bunları desen de her yerde yayılsada hiçbir şey değişmiyor.
Bu ülkenin gidişi hiçbir yönden iyi değil.

Bu gibi yayıncıları zengin eden bir nesil geliyor ve bir gün ülke bunların elinde kalıcak. Düşünün.

Z kuşağındanım ama kesinlikle bunlar gibi değilim.
Allah aşkına ne alakası var evde kalmakla yayıncı olmaya karar vermenin?

Hala genelleme yapıyorsun. Bir yerde birilerinin bunu söylediğini görmen bütün herkesi onun içine katmaz. İçi boş bir yargı.

Ayrıca biri sırf iyi oynuyor diye izlenmesi aşırı mantıksız. Yayın dediğin keyfine izlenir yani yayıncının muhabbeti daha önemlidir. İyi oynanış görmek istesem gider turnuva izlerim arkadaş.

Allah aşkına gamer yayıncı vasıflı olsa ne olur olmasa ne olur? Hayır inşaat mühendisi olsa ne öğreneceksin adam oyun oynarken? İzleyen insanın ana amacı eğlenmek zaten bu yayınların. İzlerken sıkılan zaten çıkar.
Twitch den bahsediyoruz ve Twitch bir oyun üzerine kurulmuş bir yer. Fakat TR için konuşursak gidiş o gidiş değil. Eski Twitch kalmadı artık.

Evet genelleme yapıyorum ve yapacağım. Kusura bakma kardeşim. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Bence hiçbir yayıncıyı genç kardeşlerimiz izlememeli, izlerse maksimum 2 saat izlemeli ve kesinlikle para vermemeliler. Meslek sahibi olursun, kendi ekonomik bağımsızlığını ilan edersin o zaman istersen maaşının tamamını at, ailen seni okutmaya uğraşıyor, sen ise günde 6-8 saatini bu yayıncıları izleme uğruna vaktini öldürüp bir de ailenin sana verdiği parayı onlara veriyorsun çok yazık, ama sorsan hiçbirine imkan verilmiyor, ülkenin eğitim sistemi kötü, yoksa hepsi Harvard'a gidecek. Ne denir bu duruma artık pek bilemiyorum ya.
Gençler, para harcayıp bir şekilde eğlenmek istiyorlar işte. Bilgisayar alamadıkları için ve ailelerinin de onlara bilgisayar alamadıklarını bildikleri için haftalık 20-30 TL ne bulurlarsa Twitch yayıncılarına atıyorlar. Bunun sebebi de birazcık izleyicinin de oynuyor gibi hissetmek istemesinden kaynaklı, bağış atmadığın sürece çoğu zaman senin önerilerini, isteklerini görmezden geliyorlar. Halbuki Twitch izleyici kitlesinin elinde düzgün bir Gaming PC, konsol olsun bakalım yayıncılar ne kadar izleniyor.

Üniversite okuyunca da bir şey olmuyor, bu hükümet dururken hiçbir şey olmayacak hatta.

İnsanlar kötü geçen günlerini Pelin ablayı izleyerek mutlu yapıyorlar. Ayrıca Twitch'de illa oyun oynanacak diye bir kural da yok. Ayrıca kendisi samimiyeti ile izlettiriyor kendini.

Gördüğüm en boş, en itici, en kötü yayıncı kendisi. Cidden neden izleniyor bilmiyorum.

İnsanlar kötü geçen günlerini Pelin ablayı izleyerek mutlu yapıyorlar. Ayrıca Twitch'de illa oyun oynanacak diye bir kural da yok. Ayrıca kendisi samimiyeti ile izlettiriyor kendini.
Samimi değil itici. Bir kere izleyim dedim ve dayanamayıp çıktım.

Gördüğüm en boş, en itici, en kötü yayıncı kendisi. Cidden neden izleniyor bilmiyorum.

Samimi değil itici. Bir kere izleyim dedim ve dayanamayıp çıktım.
Ben seviyorum kendisini. Oyun konusunda pek iyi değil kabul. Ama samimiyet değişir kişiden kişiye. Sana hitap etmiyor diye boş demenin manası yok. Beni en kötü günlerimde yüzümü güldürdü kendisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı