PQueen neden bu kadar izleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes eskiden iyiydi şimdi kötü diyor şimdi neden kötü bilmediğimden soruyorum.
Çünkü hocam eskiden samimi olduğu anlaşılıyordu. Artık ise samimi değil. Acayip belli oluyor sahteliği.
Bence hala samimi. Hala beni güldürebiliyor.
Sizin fikrinizdir saygı duyarım.
Bütün söylediklerim benim fikrimdir.Herkes kendine göre haklı😁👍

Herkesin kendi seçimi sen sevmiyor olabilirsin ama onlar demek kiseviyor.

Ne saçma şey herkes istediği gibi gülebilir herkes farklı güler dediğin şey çok saçma.
Ben sevip sevmediğinize bakmıyorum, kendi vaktinizi boş yere öldürüp şöyle insanlara çok fahiş paralar kazandırıyorsunuz, sizin geleceğiniz bu insanlar için önemli değil pek.

Ben sevip sevmediğinize bakmıyorum, kendi vaktinizi boş yere öldürüp şöyle insanlara çok fahiş paralar kazandırıyorsunuz, sizin geleceğiniz bu insanlar için önemli değil pek.

İnsanların paralarını ve zamanını nereye harcadığı seni pek ilgilendirmiyor. İnsanlar eğlenmek için bu yayınları izliyor. Bundan normal bir şey yok.

Sizin fikrinizdir saygı duyarım.
Bütün söylediklerim benim fikrimdir. Herkes kendine göre haklı.😁👍
Tabii ki de fikrine saygı duyuyorum. Düşüncelerini düzgün bir dille ifade ettiğin için de teşekkürler.

Z kuşağı öyle garip bir nesil ki, analarına bacılarına söven adamları bile severek izleyerek para kazandırmaya devam ediyorlar.

Eee, eşek olana semer vuran çok olur. Ünlü kişilerde hiçbir takipçinin değeri yoktur. Takipçiler ünlü olma ve para kazanma yolunda harcanan kişilerdir. O yüzden böyle şeyleri hayatınızın parçası edip gününüzün çeyreğini, yarısını harcamayın.

Para attığınızda 2 saniye adınızın okunması değer olmuyor bu arada, bu argümanlarla gelmeyin sakın :D

O kadar haklısınız ki. Yani anlamıyorum bir yayıncıya bağış atıp abi ann*** m*z ...... Diyor. hiçbir anlam veremiyorum.

İnsanların paralarını ve zamanını nereye harcadığı seni pek ilgilendirmiyor. İnsanlar eğlenmek için bu yayınları izliyor. Bundan normal bir şey yok.

Tabii ki de fikrine saygı duyuyorum. Düşüncelerini düzgün bir dille ifade ettiğin için de teşekkürler.
Baya eğlenceli ha, gülmekten yarıldım 6 saat boyunca. Neyse engellenecek biri daha çıktı, kendimce ayıklıyorum işte.

İnsan insanı eleştirmezse nasıl gelişeceğiz?

Twitch, TikTok hepsi aynı benim için hepsinde de insanlar deli paralar kazanıyor ve ne mi yapıyorlar hiçbir şey. Sadece izleyene lafım yok ama 300-500 atanlar da gerçekten saçmalıyorlar ya hayır ne oldu yani oradaki adam çığlıklar atarak "adamsın beeee" gibi şeyler söyleyip ismini okuyunca kendinizi "önemli" mi hissediyorsunuz. Şimdi diyeceksiniz ki e oyun oynayacak PC yok oynayanı izliyor, e o zaman niye para atıyor?

Twitch, TikTok hepsi aynı benim için. Hepsinde de insanlar deli paralar kazanıyor ve ne mi yapıyorlar? Hiçbir şey.

TikTok'u bilmem, ama Twitch'de bazı yayıncılar iyi mesela. Bazen boş vaktimde Can Değer'in yayına bakıyorum, bilgiler de oluyor mu, oluyor yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı