Protein tozu zararlı mı?

450TL'ye toz alacağım ama babam ortada kaldı alsak mı almasak mı diye. 16 yaşındayım. Normal öğünlerden gerektiği kadar protein alamıyorum. Eczacı arkadaşına sormuş karaciğer yağlanması falan demiş. Doktor kontrolünde başlasın demiş ama doktor da onaylamazsa kesin almaz.

Çok gençsin evlat. O kadar kası ne yapacaksın(!)

Cidden yazdıklarımı okumuyor musunuz? Belli bir düzeyde doktor tavsiyesi ile kullanılabilir dedim zaten.

Doktor kontrolü falan ne bunar ya son zamanlarda çıktı bu da. Git ufak bir iki servis al baktın alerjik reaksiyon yok gayet rahatsın kullan gitsin. Her zaman içmen gerektiği gibi suyunu iç yeter.

Yurt dışında bu soruları anabolik steroidler için bile sormuyolarlar. Bu sorgulama durumunun da ekonomiyle alakası olduğunu düşünüyorum çünkü protein tozu alan birisi beğenmese bile fiyatı yüzünden çöpe atmaya kıyamıyor.

Fazlası kesinlikle zararlı lakin kararında kullanmanın herhangi bir zararı yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…