Protein tozuna ne zaman başlanmalı?

Kutunun arkasında yazan böyle dostum. Ayrıca peynirdeki protein ile whey proteinin kana karışma hızı farklı. Ayrıca tekrar diyorum 11-12 -13 yaşında protein tozunu ne yapacak bir insan? Zatren 3 öğün ile rahatça protein ihtiyacını karşılayabilir.
3 öğünün hepsinde protein ağırlıklı mı beslenecek?

Aldığın protein aynı.

Ya kardeşim doğal protein ile yapay protein aynı mı anlamında soruyorum?
Gelmişsiniz burada bu tarz protein tozu, kreatin tarzı supplementleri övüyorsunuz, teyzem çocuk nefrolojide bu tarz ürünler yüzünden kaç kişinin geldiğini anlatıyor her karşılaştığımızda.
Ben burada başlamasın demedim ki ben sadece doktor kontrolunde başlamasını önerdim.
Sağlık olmadıktan sonra 35 cm kol, 200 cm ayak, 40 cm biceps falan işe yaramıyor.

Ya kardeşim doğal protein ile yapay protein aynı mı anlamında soruyorum?
Gelmişsiniz burada bu tarz protein tozu, kreatin tarzı supplementleri övüyorsunuz, teyzem çocuk nefrolojide bu tarz ürünler yüzünden kaç kişinin geldiğini anlatıyor her karşılaştığımızda.
Ben burada başlamasın demedim ki ben sadece doktor kontrolunde başlamasını önerdim.
Sağlık olmadıktan sonra 35 cm kol, 200 cm ayak, 40 cm biceps falan işe yaramıyor.
Sporu sağlık için yaptığımızı mı sanıyorsun.

Gösteriş,o kollarıma kız düşsün diye felan mı bunlar ergence düşünceler.
😀 Salonda 1.5 saat ısınıp boş bar ile bench press yapan eleman sensin sanırım. "felan" 😀

Senin teyzene gelen elemanlar, protein alıcam diye 5 ölçek protein içen elemanlardır. Kimseye gidip bir sürü protein iç demiyorum, içeceği 1 ölçek proteinin zararı olmaz.

😀 Salonda 1.5 saat ısınıp boş bar ile bench press yapan eleman sensin sanırım. "falan" 😀

Senin teyzene gelen elemanlar, protein alacağım diye 5 ölçek protein içen elemanlardır. Kimseye gidip bir sürü protein iç demiyorum, içeceği 1 ölçek proteinin zararı olmaz.

Spor yapmıyorum ben, gerek de duymuyorum, popüler olan her şeyden uzak durmaya çalışırım.
Neyse fikirlerimiz ayrı olabilir konuyu uzatmaya gerek yok.

Spor yapmıyorum ben, gerek de duymuyorum, popüler olan her şeyden uzak durmaya çalışırım.
Neyse fikirlerimiz ayrı olabilir konuyu uzatmaya gerek yok.
Bir de bana diyordu "kızlar iyi görsün" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı