PS2'ye bilgisayardan oyun nasıl yüklenir?

Peki USB biçimlendirme gerek var mı? Direk dosyayı atsam oluyor mu?

Gerek yok biçimlendirmeye ama eğer USB'yi tanımazsa mecbur biçimlendirip FAT32 yapman lazım benim de PS2'im var hep oradan yüklüyorum sıkıntı olmuyor.

Gerek yok biçimlendirmeye ama eğer USB'yi tanımazsa mecbur biçimlendirip FAT32 yapman lazım benim de PS2'im var hep oradan yüklüyorum sıkıntı olmuyor.
Peki her seferinde 1 oyun mu olması lazım? Yoksa 2 tane oyunu koysam PS2'den seçebiliyor muyum?

Peki USB biçimlendirme gerek var mı? Direk dosyayı atsam oluyor mu?

O zaman en yakın zamanda bundan 1 tane alıyorum. Daha sonra Ultra ISO'yu açıyorum. Oradan Verbatim DVD'yi seçip aşağıdan da oyunun ISO dosyasını seçip yazdır diyorum ve olay bitiyor. Sonra PS2'ye takıp oynuyorum doğru mu anladım?
Evet bu şekilde çalışmaması için hiç bir sebep yok.

Hocam çok sordum ama bu son, USB'de fotoğraf falan varsa da çalışır mı yoksa sadece oyunun dosyası mı olması lazım?

Teşekkür ederim hayalimi gerçekleştireceğim o zaman.
Önemi yok hocam sorabilirsiniz çalışmaması için bir sebep yok benimkinde fotoğraf yoktu ama mp4 dosyaları vardı ama sorun teşkil etmiyordu.

Önemi yok hocam sorabilirsiniz çalışmaması için bir sebep yok benimkinde fotoğraf yoktu ama mp4 dosyaları vardı ama sorun teşkil etmiyordu.
Otomatik olarak içindeki oyunu açıyor mu?

Burada tek sorun ikinizin PS2 sürümlerinin farklı olup olmadığı olabilir. Maalesef her yöntem her PS2'de çalışmaz. Bu yöntemi de denemekte fayda var tabi ki, sonuçta bir kişi muvaffak olmuş bu yöntemle. Deneyin derim, lakin bu şekilde çalışmazsa da DVD kesin çözümdür.

Burada tek sorun ikinizin PS2 sürümlerinin farklı olup olmadığı olabilir. Maalesef her yöntem her PS2'de çalışmaz. Bu yöntemi de denemekte fayda var tabi ki, sonuçta bir kişi muvaffak olmuş bu yöntemle. Deneyin derim, lakin bu şekilde çalışmazsa da DVD kesin çözümdür.
O DVD'lerden almayı düşünüyorum. Ama bu yöntem işe yararsa almayacağım. İnşallah işe yararda uğraştırmaz beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı