PS2'ye bilgisayardan oyun nasıl yüklenir?

DVD'ye mi yazdırdın oyunu? Eğer yazdırırken en düşük hızda yazdırmadıysan ondan da donuyor olabilir.
Yok hocam fotoğraftaki CD'yi kuzenim vermişti çok eskiden. Bilmiyorum nasıl yapmış.
O fotoğraftaki DVD'de oyun açılıyordu önceden ama şimdi olmuyor çizilmiş.

Bu DVD daha önce çalışıyorsa PS2'niz çipli. Siz söylediğim yöntemle Poweriso kullanarak en düşük hızda DVD'ye yazmayı deneyin. Çalışmayan DVD'yi de ıslak mendil ve kolonya yardımıyla bi temizleyin bakalım belki kendine gelir.

Bu DVD daha önce çalışıyorsa PS2'niz çipli. Siz söylediğim yöntemle Poweriso kullanarak en düşük hızda DVD'ye yazmayı deneyin. Çalışmayan DVD'yi de ıslak mendil ve kolonya yardımıyla bi temizleyin bakalım belki kendine gelir.
Çok denedik hocam çalışmadı. Sadece ninja kaplumbağalar çalışıyor. Zaten babamın eskiden PS dükkanı vardı. Şimdiki internet kafeler gibi. PS2 ve PS3'ümüz varmış. Sonra satmış babam bize de PS2'yi almış. Sordum babama PS2'de korsan oyun oynatıyordu dedi.

Abi GTA SA'yı indirdimde nasıl kuracağım bu ISO üzeründen yardım eder misiniz?

UltraISO diye bir program var onu indirip kur önce. Daha sonra GTA SA PS2 ISO yazıp internetten indireceksin. Boş DVD lazım evde yoksa kırtasiyeden falan al vardır. CD değil bak DVD diyorum yanlış alma sonra. Daha sonra YouTube UltraISO ile DVD'ye oyun yazdırma yaz videoda gösteriyorlar. Aynı şekilde yap sonra PS'ye tak oyna. Müsait değilim bu şekilde yazabildim. Yapamadığın yer olursa mesaj atabilirsin.
Bu arada yanlış yazdırırsan DVD çöp olur tekrardan parayla alman lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı