PS5 bu devirde alınır mı?

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
7-8 ay sonra elime para geçecek. Şimdi ya PS5 kolu alacağım, bekleyeceğim PS6 gelmesini ve PS5 oyunlarının PC'ye gelmesini. Ya da direkt PS5 alacağım.
Bu arada elimde şu an oynanacak çok fazla oyun var, gerçekten çok fazla. Yani PS5 oyunları PC'ye gelene kadar bekleme gibi bir durumum yok yani, bekleyene kadar çok fazla oynayacağım oyun var. Yani aslında PS5 oynamaya sıra gelene kadar PC de oynayacağım çok oyun var.
PS5 almazsam alacağım şeyler şu: PS5 kolu, yeni sezon GS Forması, klavye yenileme (klavyem kötü değil ancak 3 yıldır kullanıyorum eskidi artık biraz)

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 ay sonra elime para geçecek. Şimdi ya PS5 kolu alacağım, bekleyeceğim PS6 gelmesini ve PS5 oyunlarının PC'ye gelmesini. Ya da direkt PS5 alacağım.
Bu arada elimde şu an oynanacak çok fazla oyun var, gerçekten çok fazla. Yani PS5 oyunları PC'ye gelene kadar bekleme gibi bir durumum yok yani, bekleyene kadar çok fazla oynayacağım oyun var. Yani aslında PS5 oynamaya sıra gelene kadar PC de oynayacağım çok oyun var.
PS5 almazsam alacağım şeyler şu: PS5 kolu, yeni sezon GS forması, klavye yenileme (klavyem kötü değil ancak 3 yıldır kullanıyorum eskidi artık biraz)

Sisteminizin özelliklerini yazarsanız daha faydalı olur.

PS5 almazsam alacağım şeyler şu: PS5 kolu, yeni sezon GS Forması, klavye yenileme (klavyem kötü değil ancak 3 yıldır kullanıyorum eskidi artık biraz)
Paran varsa al .

PS5 almanın devirle alakası olduğunu sanmıyorum. Mantık da kuramadım.

Paran varsa alınır. Ama elinde oyun olduğunu söylemişsin, 2024 sonuna doğru da PS5 Pro tanıtılması bekleniyor. Eğer bu süreye kadar bekleyebilirsen bekle, beklemezsen direk al.

Bende Birkaç ay önce PC mi yoksa PS5 mi alsam diye düşünüyodum ancak sonradan PC ye karar verdim.PC de oyun katalogu daha geniş olduğu için benim tercihim PC oldu.Eğer sende oynayacak Playstation oyunları varsa ve yeni oyunlar çıkana kadar bunlardan sıkılmam diyosan PS5 al.Ama oynamak istediğin birkaç oyun varsa onlar için PS5 almak bana pek doğru gelmiyor.Eğer sabırlı bi insansan oyunların PC ye gelmesini bekle ve şuanda klavyeni yenile PS5 kolu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı