PS5 vs Xbox Series X

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Herkese selam. İnternette bayağı araştırdım bir cevap bulamadım fanboylar konuşmuş hep umarım işin ehlini bilen kişiler cevap verir. PS4 Slim 1TB sahibiyim 4 yıldır exclusive oyunların %90 bitirdim. 3. partilerden Cyberpunk, GTA 5, BF1 vs aldım bitirdim. Üniversite öncesi ailem hediye alacak PS4 2. el 4000 TL satıp üstüne 10000-12000 TL ekleyip yeni bir konsol almak istiyorum. PS5 ile Xbox arasında kaldım. :( İkisinde de Game Pass sistemi var. Bazı arkadaşlarım PS4 o kadar oyun aldın boşa gitmesin diyorlar. Kimiside Xbox'ta çoğunu bedavaya bulursun veya çok ucuza alırsın dedi. Hatta bazıları 3-4 sene sonra PS4 fat kasa gibi sorun çıkartır o yüzden Slim veya Pro modelini bekle dedi. Mesela BF1 multiplayer oynuyorum PS4'te 100 levelim onlarda silah skini var Xbox alırsam bunları aktarma şansım yok değil mi? (Tıpkı Clash of Clans Android'den iOS'e aktarıldığı gibi.) Oyun parası olarak Game Pass'ten yararlanmayı düşünüyorum arada 300-500'e oyun alırım.

Kendime ait televizyonum var https://www.hepsiburada.com/axen-ax...icili-hd-android-smart-led-tv-p-HBV00000R8YLW modeli 60Hz sanırsam tek sıkıntısı 768p çok sorun çıkarır mı? Salonda 4K TV var orada da bazen oynayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BlackCaT Ps5 önerebilirirm o zaman özel oyunları daha iyi gow falan geliyo souls seviyosan demons soulsda çok iyi bir oyun game passda var. Yeni çıkan oyunlarda da 2.el Ps piyasası daha canlı ve Mesela gowu 400 liraya alıp yine aldığın fiyata satabilirsin 1ay oynayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı