PS5 vs Xbox Series X

Xbox Series S öneririm. Çok memnunum, çok akıcı fakat en kötü özelliği depolaması az.
1 sene önce 7500tl ye ps5 digital satın almıştım ve o zamandan bu yana harika vakitler geçirdik onunla beraber ayrıca yurtdışından ps5 in orijinal siyah kapağınıda getirttim oyunları falanda mükemmel ps plus deluxe var tadından yenilmez bi cihazz efsane öneririm bütçeniz uyuyor ise.

1 sene önce 7500tl ye ps5 digital satın almıştım ve o zamandan bu yana harika vakitler geçirdik onunla beraber ayrıca yurtdışından ps5 in orijinal siyah kapağınıda getirttim oyunları falanda mükemmel ps plus deluxe var tadından yenilmez bi cihazz efsane öneririm bütçeniz uyuyor ise.

Ah be hocam 7000 olsa almaz mıyız? 16.500 olmuş, geldiğimiz hale bak.

1 sene önce 7500TL'ye PS5 digital satın almıştım ve o zamandan bu yana harika vakitler geçirdik onunla beraber ayrıca yurt dışından PS5'in orijinal siyah kapağınıda getirttim oyunları falanda mükemmel PS Plus Deluxe var tadından yenilmez bir cihazz efsane öneririm bütçeniz uyuyor ise.

7500 olsa yarına bırakmaz alırım. Bu sene 2. el PS4 Pro'yu 6K fiyatla aldım. Fiyatlar maalesef çok arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı