PS5 mi Xbox Series X mi?

dualsense için sadece alınmaz
Bu arada Xbox 9. nesil kontrolcüsünün de titreşim özelliği baya var. Forza Horizon 5 oynarken bunu çok rahat bir şekilde hissediyoruz. Fren yaptıkça veya topraklı yolda sürerken sanki kendimiz arabaymışız gibi ellere bir titreşim veriyor.

Oyunları için PS5 alabilirsin. Ama Game Pass ile Xbox bir ayrı güzel olur. Benim tercihim Series X olurdu.
Sony game pass benzeri abonelik sistem hazırlıyor 2022 mayıs gibi devreye girecek bence ps5 Alman en mantıklısı hem kendi oyunları guzel virdê game pass benzeri abonelik sistemi devreye sokarsa tadından yenmez
Buna benzer çok fazla konu olduğunun farkındayım. Genel olarak değil de kendim nasıl kullanacağımı bulmaya çalıştım.

Xbox series X/S istememin sebebi:

Game Pass hizmeti.
Microsoft exclusive oyunlar: Forza Horizon 5, Sea of Thieves.
Windows ve Xbox'da senkronize hesap.
Eski konsollar için emülatör hizmeti.
Kolay taşınabilirlik (Series S için geçerli)

PlayStation 5 istememin sebebi:

PlayStation 4'e sahip bir arkadaşımın olması.
PlayStation exclusive oyunlar: God of War, Uncharted, Spider-Man vb.
DualSense özellikleri.
VR olması.
vb.

PS5 fiyatı: 13.500₺
Xbox Series X fiyatı: 10.800₺

İlk defa konsolum olacak, bu yüzden pek bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim🙂🙂
Ps5 al eger almazsan pişman olursun sony game pass benzeri abonelik sistem hazırlıyo 2022 nin ilk ceyreginde yayınlıcak hem ps5 oyunları xbox şa gorê daha fazla ve daha kalîteli PS5 al kardeşim

Son düzenleme:
Buna benzer çok fazla konu olduğunun farkındayım. Genel olarak değil de kendim nasıl kullanacağımı bulmaya çalıştım.

Xbox series x/s istememin sebebi:

Game Pass hizmeti.
Microsoft exclusive oyunlar: Forza Horizon 5, Sea of Thieves.
Windows ve Xbox'da senkronize hesap.
Eski konsollar için emülatör hizmeti.
Kolay taşınabilirlik (Series S için geçerli)

PlayStation 5 istememin sebebi:

PlayStation 4'e sahip bir arkadaşımın olması.
PlayStation exclusive oyunlar: God of War, Uncharted, Spider-Man vb.
DualSense özellikleri.
VR olması.
vb.

PS5 fiyatı: 13.500₺
Xbox Series X fiyatı: 10.800₺

İlk defa konsolum olacak, bu yüzden pek bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim🙂🙂

Eğer güçlü kuvvetli bir PC'en varsa PS al derim.

Konsolu oyun için alıyorsun ki excler bence Xbox'a tek atar ben PC Xbox PS sahibi olarak konuşuyorum ben Xbox aldıktan sonra çok boş hissettim verdik One X e 2500'e bu benim PC'min sadece 4K oyun oynatan hali dedim şimdi zaten Xbox'da olan oyunların 90% ı PS de var Forza Halo gibi oyunlar yok fakat o farkıda exc oyunlar kapatıyor bence oyun fiyatları dersende PS4 oyunları çalıştığı için sorun olmaz PS4 oyunları kutulu olarak ucuza bulunuyor ben PC de CoD MW 2019'u 400TL'ye alırken PS de 220 TL'ye aldım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı