PS5 satıp Xbox Series X almak

Kintana

Hectopat
Yakin zamanda PS5 aldim. Yaninda fazladan bir kol ve yeni The Last of Us part 1'i. Az önce de Sony'nin birkac teknoloji disinda Türkiye'den cekilecegini ogrendim. Resmi bir aciklama olmasa da soylentiler cok. Bunun anlami oyun fiyatlarinin artmasi, Türkçe alt yazılı oyunlarin olmamasi gibi bir şey mi artik? Bu yuzden PS5'i satip Xbox Series X almak mantikli mi?

Oynayacagin oyunlara bagli gidip de Full hikaye oyunlari oynayacaksan eger PS5 de bitirmek daha mantikli gibi giyat acisindan cok karsilayamiyorsan ve oynayacagin ya da almak istedigin oyunlar Game Pass de varsa direk Series X gec derim
Ha bir de cok iyi bir PC alabilirsin o fiyatlara.

Türkiye'den çekilmesi demek alt yazı, yerel indirimler yurt içi etkinliklerin sonlanması demektir fakat fiyatların artacağını pek düşünmüyorum böyle bir söylentiden dolayı PS5'i satıp Xbox almak mantıksız geldi bana.

Yakin zamanda PS5 aldim. Yaninda fazladan bir kol ve yeni The Last of Us part 1'i. Az önce de Sony'nin birkac teknoloji disinda Türkiye'den cekilecegini ogrendim. Resmi bir aciklama olmasa da soylentiler cok. Bunun anlami oyun fiyatlarinin artmasi, Türkçe alt yazılı oyunlarin olmamasi gibi bir şey mi artik? Bu yuzden PS5'i satip Xbox Series X almak mantikli mi?

Yok hocam açıklama geldi televizyon ve ses sistemlerinde optimize yapılacakmış Sony Türkiye kanadının haber türke verdiği açıklama bu Kaynak:

Haber sitelerinde Sony buna bir açıklama yapmış diye okudum doğruluğunu bilmemekle birlikte sadece TV ve ses sistemlerinde optimizeye gidildi diğer hizmetleri, satış sonrası destek ve müşteri hizmetleri devam edecekmiş sanırım. PS Plus gibi hizmetlerinin devam edeceği söyleniyor.

Hocam değmez yani zaten her yerde fiyatlar artacak Game Pass'e de zam gelecektir PS Plus'ta gayet iyi oyunlar var onlarla idare edin onun dışında dijitalden çok CD almaya çalışın bir de az da olsa İngilizce biliyorsanız dil pek sıkıntı olmayacaktır.

Haber sitelerinde Sony buna bir açıklama yapmış diye okudum doğruluğunu bilmemekle birlikte sadece TV ve ses sistemlerinde optimizeye gidildi diğer hizmetleri, satış sonrası destek ve müşteri hizmetleri devam edecekmiş sanırım. PS Plus gibi hizmetlerinin devam edeceği söyleniyor.

Hocam PlayStation tarafida temmuza kadar duracakmis gene boyle bir soylenti dolaniyor etrafta dogrulugu bilinmeeksiniz. Ama bilmiyorum icim rahat etmedi ya. O Türkçe dublaji bir daha goremeyecegimi dusunmek uzuyor. Xbox tarafinda Game Pass hem daha ucuz. Bilemedim las of us part 1'IDE bitirdik 2.si kaldi.

Sadece televizyon ve ses sistemleri olarak çekilecek PlayStation desteği devam edecek.

Hocam PlayStation tarafida temmuza kadar duracakmis gene boyle bir soylenti dolaniyor etrafta dogrulugu bilinmeeksiniz. Ama bilmiyorum icim rahat etmedi ya. O Türkçe dublaji bir daha goremeyecegimi dusunmek uzuyor. Xbox tarafinda Game Pass hem daha ucuz. Bilemedim las of us part 1'IDE bitirdik 2.si kaldi.

Ben sizin yerinizde olsam eger klavye mouse sıkıntı değilse direk PC'ye gecerim 13K ya cok iyi sistemler var.

Ben sizin yerinizde olsam eger klavye mouse sıkıntı değilse direk PC'ye gecerim 13K ya cok iyi sistemler var.

Hocam PC var ve daha cok PC de rekabetci oyunlar oynuyorum. Hikayeli oyun icin almistim PS5'i. Bundan önce de Xbox kullandigim donem oldu. Halo serisinin asigiyimdir. PS maceram olsun dedim cevremde de goruyordum hep Türkçe dil destekli oyunlari falan. O yuzden yani artik goremeyecek olmam beni tirsti satma dusuncesine surukledi açıkçası. Benim dusuncelerim boyle hocam.

Geri
Yukarı