PS5 vs Xbox Series X vs Xbox Series S

Bence PS5 ve bildiğim kadarıyla yaklaşık 900 TL daha ucuz olacakmış.

Tam 1000TL daha ucuz.
İyi kötü bir bilgisayarım ve yeterli param olsa gider Xbox Series X alırdım. Yeterli param olmasa da series s. PS 5 son seçeneğim olurdu.

Neden Xbox derdiniz arada bayağı uçuk bir fiyat farkı da varken ayrıca? Gamepass mi cezbediyor?
Arkadaşlar benim TV 1080P bu bir sıkıntı yaratmaz değil mi PS5'te?
1080'de 120 veya 240 FPS verirler mi?
Görüntüyü upscale edip 2K faklan yapar mı bu cihaz yaparsa kaç FPS verir?

Tam 1000TL daha ucuz.

Neden Xbox derdiniz arada bayağı uçuk bir fiyat farkı da varken ayrıca? Gamepass mi cezbediyor?
Gamepass ve EA Play ucuzluğu PS 5 ile Xbox arasındaki fiyat farkını kapatıyor çünkü ondan. Ve çok daha kaliteli ve daha yüksek performanslı bir cihaz olacağını düşünüyorum.

Gamepass ve EA Play ucuzluğu PS 5 ile Xbox arasındaki fiyat farkını kapatıyor çünkü ondan. Ve çok daha kaliteli ve daha yüksek performanslı bir cihaz olacağını düşünüyorum.
Ülkemiz açısından bakıldığı zaman GamePass ve Xbox çok daha mantıklı. Ama diğer türlü PlayStation diyorum ben.
Arkadaşlar bir de kontrolcü olarak bana dualsense daha iyi gibi geliyor hissiyatları vs. Sanki series X kontrolcüsü Xbox One kontrolcüsü ile aynı teknolojileri kullanıyor pek de bir yenilik yapılmamış. Düğme değişikliği vs 1-2 tuş eklemeyi demiyorum ama teknolojik anlamda aynı gibi geliyor. Var mı yanlışım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı