PSP alınır mı?

Hocam PSP pek mantıklı değil PS Vita daha mantıklı ama eğer ki elinizde iyi bir bütçe varsa (zaten Pokemon oyunlarını seviyorsunuz) Nintendo'ya da Wii çok daha iyi olur PS Vita'nın ömrü tükendi oyunlar için ya Jailbreak yapmalısınız ya da satın almak (kutu ile) gerek.

Hocam PSP pek mantıklı değil PS Vita daha mantıklı ama eğer ki elinizde iyi bir bütçe varsa (zaten Pokemon oyunlarını seviyorsunuz) Nintendo'ya da Wii çok daha iyi olur PS Vita'nın ömrü tükendi oyunlar için ya Jailbreak yapmalısınız ya da satın almak (kutu ile) gerek.
Hocam aslında elimde yeterli bütçe var. Ancak bu alacağım ürünü çok fazla kullanmayacağım. Vaktim olmuyor pek. Normalde bilgisayar oyuncusuyum el konsolları ile oynamayı pek sevmem. Steam hesabımda da hatırı sayılır oyunlar var. Sadece açmaya vaktim yok. Bunun için kenarda duracak kendimi yatağa attığımda bir süre takılabileceğim bir el konsolu arıyorum. Bulunduğum köyden ilçeye araba sadece sabahları gidiyor. Hafta sonu yasak olduğu için köyden çıkamıyorum yani yüz yüze alışveriş yapamıyorum. Kredi kartı ile alabilirim sadece o yüzden GET ile alış yöntemiyle ilanlara bakıyorum. Onlarda da PS Vita neredeyse 2000 TL civarı. Bu fiyat dediğim şekilde kullanım için çok abartı geliyor.
takip edersen ilanları falan uyguna bulabilirsin aslında , 3-4 gün önce 600e PS Vita Slim aldım(650ydi ilan) bende de Fat kasa Vita var onun içindekileri Slime aktarınca Fat kasasını satacağım(600-650 civarında satacağım onu) . PS Vita pahalı geliyorsa senin için biraz araştırıp uyguna PSP bulabilirsin
Hocam bu dediğin fiyatlarda bulabilsem hemen alırım aslında. Ancak baktığımda analogları bozuk ürünlere 1200 TL diyorlar.
Arkadaşlar sahibindende 500 TL'ye kırık sürüm 2000 serisi PSP satılıyor. Şuan için incelediklerim arasında en uygunu bu. Sizce alınabilir mi?

Hocam aslında elimde yeterli bütçe var. Ancak bu alacağım ürünü çok fazla kullanmayacağım. Vaktim olmuyor pek. Normalde bilgisayar oyuncusuyum el konsolları ile oynamayı pek sevmem. Steam hesabımda da hatırı sayılır oyunlar var. Sadece açmaya vaktim yok. Bunun için kenarda duracak kendimi yatağa attığımda bir süre takılabileceğim bir el konsolu arıyorum. Bulunduğum köyden ilçeye araba sadece sabahları gidiyor. Hafta sonu yasak olduğu için köyden çıkamıyorum yani yüz yüze alışveriş yapamıyorum. Kredi kartı ile alabilirim sadece o yüzden GET ile alış yöntemiyle ilanlara bakıyorum. Onlarda da PS Vita neredeyse 2000 TL civarı. Bu fiyat dediğim şekilde kullanım için çok abartı geliyor.

Hocam bu dediğin fiyatlarda bulabilsem hemen alırım aslında. Ancak baktığımda analogları bozuk ürünlere 1200 TL diyorlar.
Arkadaşlar sahibindende 500 TL'ye kırık sürüm 2000 serisi PSP satılıyor. Şuan için incelediklerim arasında en uygunu bu. Sizce alınabilir mi?
250 ile 400 civarında sahibinden de birçok PSP ilanı var.

Merhaba arkadaşlar. Bir köy okulunda öğretmenlik yapıyorum. Köy şartlarından dolayı internet ile oynanan oyunları pek oynayamıyorum. Ayrıca okul işleri ev işleri derken günümüz çoğu vakti işlerle geçiyor. Ben de yatağa yatıp dinlenirken oyun oynamak bir cihaz arıyorum. Özellikle Pokemon oyunlarına çok taktım bu aralar. Emulator ile telefonda oynamak pek keyif vermiyor tuşların ekranın üstünde olup oyunu kapatması ve tuş hissiyatı olmaması çok fazla canımı sıkıyor.

Ben de hem emulator ile diğer el konsollarının oyunları oynanabildiği hem de kendi oyunlarına da bakabileceğim için PSP almaya karar verdim. Ancak fiyatlara baktığımda biraz kafam karıştı. Fiyatlar çok fazla artmış ve bulunduğum yerden dolayı sadece GET ile satılan ürünleri tercih edebiliyorum. Almadan önce grupta da danışmak istedim. Sizce bu dönemde PSP almak mantıklı mıdır? PSP dışında alternatifler var mı?

PSP oyunları nette kolay bulunuyor kırmasıda oldukça basit zaten alacağın cihaz kırık büyük ihtimalle ama oyunları indirmek için internet gene lazım ayrıca oyunlar grafiksel açıdan oldukça yetersiz gelebilir.

250 ile 400 civarında sahibinden de birçok PSP ilanı var.
Hocam GeT ilanlara baktım. Kredi kartı ile kargolu gönderimleri tercih ettim. En ucuz ilanlardan birisi buydu. Diğer ilanlarda ne yazık ki güvenli e ticareti açmadıkları için bulunduğum mevkiden dolayı güvenemiyorum.
PSP oyunları nette kolay bulunuyor kırmasıda oldukça basit zaten alacağın cihaz kırık büyük ihtimalle ama oyunları indirmek için internet gene lazım ayrıca oyunlar grafiksel açıdan oldukça yetersiz gelebilir.
Hocam çok fazla bir beklentim yok grafik olarak. Sadece biraz vakit geçirip, günün stresi atmak için alacağım. Zaten çok fazla oyun oynayacak bir vaktim olmuyor iş yoğunluğundan. Hafta sonu dahil iş bitmiyor. Aralarda stres atmak için alacağım zaten.

Hocam GET ilanlara baktım. Kredi kartı ile kargolu gönderimleri tercih ettim. En ucuz ilanlardan birisi buydu. Diğer ilanlarda ne yazık ki güvenli e ticareti açmadıkları için bulunduğum mevkiden dolayı güvenemiyorum.

Hocam çok fazla bir beklentim yok grafik olarak. Sadece biraz vakit geçirip, günün stresi atmak için alacağım. Zaten çok fazla oyun oynayacak bir vaktim olmuyor iş yoğunluğundan. Hafta sonu dahil iş bitmiyor. Aralarda stres atmak için alacağım zaten.

Ben müzik dinlemek dışında çok kullanmıyordum bir de Tekken 5 vardı oynadığım onun dışında midnight club a bakabilirsiniz.
Oyunları buradan indirin.

Ben müzik dinlemek dışında çok kullanmıyordum bir de Tekken 5 vardı oynadığım onun dışında midnight club a bakabilirsiniz.
Oyunları buradan indirin.
Hocam şuan için GBA Pokemon oyunları ve yarış oyunları kafamda var. Eğer alırsam önceliğim bu oyunlar olacak. Pokemonun beni 2 hafta götürmesini bekliyorum. Bakalım ne olacak.

Emülasyon için alacaksanız, elinizdeki telefon emülasyon işinde PSP'den daha iyi performans verir muhtemelen. Son 4-5 sene içinde çıkmış orta halli bir telefon kullanıyorsanız PS1 ve PSP emülasyonu 720p veya 1080p çözünürlükte mümkün. Eski Lenovo A7000 telefonumla de Gran Turismo 2'yi 720p 60FPS'de oynuyordum.

Emülasyon için alacaksanız, elinizdeki telefon emülasyon işinde PSP'den daha iyi performans verir muhtemelen. Son 4-5 sene içinde çıkmış orta halli bir telefon kullanıyorsanız PS1 ve PSP emülasyonu 720p veya 1080p çözünürlükte mümkün. Eski Lenovo A7000 telefonumla de Gran Turismo 2'yi 720p 60FPS'de oynuyordum.
Hocam elimde Galaxy Note 10 Lite var. Ama telefonda oyun oynamayı bir türlü sevemedim. Elim fiziksel tuş arıyor her zaman.

Hocam elimde Galaxy Note 10 Lite var. Ama telefonda oyun oynamayı bir türlü sevemedim. Elim fiziksel tuş arıyor her zaman.
PSP almak istemezsen Telefon için gamepad alabilirsin telefonda PS1-PSP-Wİİ-GAMECUBE-N64-GBA-DS-SNES-NES konsolların oyunlarını oynayabilirsin ama kasmadan oynayabilmek için telefonun işlemcisi de iyi olmalı (emülatörde fps düşüşleri de oluyor telefona göre) her oyun düzgün çalışmayabilir. Telefonun emülatör performansı için YouTube üzerinden videolara bakabilirsin (büyük ihtimalle birçok oyun akıcı çalışıyordur)

Yeni konular

Geri
Yukarı