PSP alınır mı?

PS Vita veya PSP alırsanız 32-64-128 gb micro sd kartı sadece oyun için kullanacaksınız. Gamepad bağlayıp Telefondan oynarım diyorsan da telefonun hafızası yeterli olacak mı(Nes-Snes-Gba-N64 bunların oyunlarının boyutları çok yüksek olmadığından telefona kolayca indirebilirsin) PS1-PSP oyunları 1,5-2 gbye kadar boyutlarda oyunlar var , bir sürü oyun yükleyecekseniz PSP almak mantıklı ama 4-5 civarı oyun oynayacaksanız telefon işinizi görür bence.
Telefonum 128 gb hocam. Ayrıca 32 gb hafıza kartı var. Hafıza konusunda sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Şuan için bana da telefon + gamepad daha mantıklı geldi. Ama galiba çocukluktan kalma bir şey içimde bir yerde PSP almak var. Şuan için gamepad alacağım galiba. Yardımlarınız için teşekkürler hocam.
PSP'yi daha önce 2. el olarak almıştım ve çok eski bir konsol olduğu için rahat bir oyun deneyimi sağlayamadı. Tavsiyem gamepad ile telefondan oynamanız. Monster'ın ilk çıkardığı gamepadi kullanıyorum ama yeni çıkardığı gamepad hakkında bir fikrim yok. Gamesir'in de telefona uygun gamepadleri var onlarada bakabilirsiniz.
Hocam yanlış bakmış olabilirim ama 1000 TL civarı fiyatlar gördüm Gamesir'de. Monster daha mantıklı geldi şuan.

Geri
Yukarı