R5 5600X için sıvı soğutma önerisi

Bby klamar

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
R5 5600X
Aklımda 5 model var aralarından hangisini almalıyım ya da oneriniz var mı?

Onerınız yok mu?

Son düzenleme:
Hocam aynı işlemciyi kullanıyorum. 90 dereceyi geçiyor tam kullanımda hatta kapanıyor bile PC. Hangisinden karar kilarsaniz söyleyin beraber alalım. Yam bir bilgim yok.

5600x için sıvı soğutmaya o kadar para harcamaya gerek yok. Ancak ileride işlemciyi yükseltmeyi düşünüyorsanız olabilir. Sıvı soğutmaya öneri olarak çok fazla bilgim yok. Ama bence msi mag coreliquid p240 olabilir hangisini istiyorsanız onu alın. Ürün yorumlarına ve değerlendirmelerine dikkat etmeni öneririm.

5600X için sıvı soğutmaya o kadar para harcamaya gerek yok. Ancak ileride işlemciyi yükseltmeyi düşünüyorsanız olabilir. Sıvı soğutmaya öneri olarak çok fazla bilgim yok. Ama bence MSI MAG CoreLiquid P240 olabilir hangisini istiyorsanız onu alın. Ürün yorumlarına ve değerlendirmelerine dikkat etmeni öneririm.

Bunu almak daha mantıklı değil mi?

Bunu almak daha mantıklı değil mi?
hocam ben ls520 aldım baya arastırdım ve sınerjıdede ındırımde oldugunu gorup aldım,

kararsız kalırsanız tıer lıste bakın

Hocam ben LS520 aldım bayağı arastırdım ve sınerjıdede ındırımde oldugunu gorup aldım,

Kararsız kalırsanız tıer lıste bakın

Hocam 360 mm varken daha yüksek fiyata niye 240 mm aldınız anlamadım. Yanlış anlamayın mantığa ters. Kasaya sığmama sorunu falan mı var?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı