İnceleme Rampage Alquist SN-R10 RGB Oyuncu Kulaklığı

Selam, bugün 220TL'te aldığım Rampage kulaklığı tanıtacağım.
Ürün linki: Rampage Alquist Sn-r10 Siyah 3,5mm Rgb Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Ürünün avantajları:
-Seveni için hareketli RGB aydınlatma
-Mikrofon kalitesini beğendim
-Ses kalitesini beğendim
-Fiyatına göre güzel
-Tasarım olarak şık, beğendim
Ürünün dezavantajları:
-Benim kafamı biraz sıktı, bana dar geldi.

Ürün özellikleri:
-Model: SN-R10 Alquist
-Fiş Tipi: USB+3.5mm
-Kablo Uzunluğu: 2 M
-Mikrofon: Var
-Hoparlör Ölçüsü: 50 mm
Ürün görselleri:

1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 6.jpg
    6.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 38
Normalde hard Rampage düşmanıyım ama 220Tl ye kulaklık bulmak mesele şuan o yüzden yapıcak bir şey yok.
Kime göre neye göre düşmansınız merak ediyorum. Ben 2 senedir Rampage marka şarjlı mouse kullanıyorum 290 TL'ye aldım 1000 Hz yenileme hızına sahip ve daha hala bozulmadı. Rampage ürünleri şans işi olabilir ancak sizin kullanım şeklinize göre ürünlerin ömrü uzar.

Hocam mikrofonu sizce ne kadar gider? Şu an Rampage mikrofon kullanıyorum ve fena cızırtı yapıyor eğer mikrofonu kaliteliyse almak istiyorum.

Hocam mikrofonu sizce ne kadar gider? Şu an Rampage mikrofon kullanıyorum ve fena cızırtı yapıyor eğer mikrofonu kaliteliyse almak istiyorum.

Hocam size bir yöntemle cızırtıyı çözümü sağlayabilirim deneyin isterseniz. Realtek Audio Control'e varsa girin mikrofona basıp mikrofon efekt kısmında en başta bir özellik var. Onu açarsanız çözüm sağlayabilir.

Hocam size bir yöntemle cızırtıyı çözümü sağlayabilirim deneyin isterseniz. Realtek Audio Control'e varsa girin mikrofona basıp mikrofon efekt kısmında en başta bir özellik var. Onu açarsanız çözüm sağlayabilir.
Denedim hocam olmadı maalesef zaten ucuz bir şeydi kaliteli değil. SN-RM7X di sanırım modeli.

Geri
Yukarı