Rampage ve Gamepower neden çok önerilmiyor?

Çok iyi kaliteye sahip olmadığından dolayıdır. Ürünleri kötü demiyorum, sadece alabiliyorsan daha iyi bir markadan al.

Rampage klavyeler çok güzel bu arada. Cidden 3 sene R74 klavyesini kullandım hayatımda bu kadar kaliteli klavye kullandığımı hatırlamam. Tuşlarını söküp temizlemek istemiştim space tuşunu kırmıştım :) mecburen klavye almam gerekiyordu Game Booster klavye aldım daha alalı 2-3 ay oldu yavaş yavaş tuşlarda ki boya soyulmaya başladı. Çok pişman oldum. Game Booster, Gamepower gibi markalara hiç bulaşmayın.

Piyasadan oradan buradan Çin'den falan rastgele ürün getirip marka basıyorlar. RGB ile sizin gibilerin gözünü boyuyorlar açık belli.
Aynısını Piranha,Polosmart ve GoSmart yapıyor. Şahsen Piranha kullanıyorum klavyesini aldığı marka iyi bir klavye üretiyor veya elimde Polosmart marka kablosuz 2400 Dpi iyi bir mouse var ki iyi kötü kalitesi olan bir mouse. Bu kaliteli dediğim markalar Bim ve A101'de satış yapıyor. Tabii bu markaların kötü olanları da var biri Gosmart A101'e ürün satıyor diğeride Rampage Şok'a ürün satıyor ve ürünleri sürekli şok'ta aktüelde.

Gamepower medusa kulaklığım vardı eskiden, 6 ay olmadan bozuldu. Ucuz diye aldığınız kalitesiz ürünler sizin başınıza dahada masraf açabiliyor. Halbuki kaliteli bir markanın ürününü alsanız senelerce kullanırsınız. O 6 ayda bozulan ucuz ürünlere nazaran kaliteli ürünleri senelerce kullanmak daha fiyat performans olacaktır.

Geri
Yukarı