Rampage neden önerilmiyor?

Rampage stormy kulaklık kullanıyordum , çoğunluk kötü demişti ama ben memnundum 1.5 yıl olmuştu. Hiçbir sorunu yoktu derken ses açıp kapamada sağ ve sol kulaklık dengesiz ses vermeye başladı. Sonra dış kablosuna bir şey olmadan içinde ki kablolar koptu. Kullandığım süre boyunca hep övmüştüm ama kablo kopması çok saçma. Bir daha Rampage almam , önermem.

Çok kötü ürünleri de var, övmekle bitmeyecek ürünleri de var. Ben şahsen kullandığım çoğu ürününden memnun kaldım. Şu an kullandığım klavye Hydra R6 RGB mesela. Logitech G512 Carbon'dan geçiş yaptım. Klavyeyi 3. alışım.
Klavyeleri gayet güzel hatta hepsi güzel. Ama mouse ve kulaklık konusunda çalıntı ürünleri. Başka markaların üstüne kendi logoları basıp ürünleri satıyorlar. Mesela Rampage Sniper modeli gibi G102'nin kopyası. Ama klavyeleri gayet güzel ve iyi.

Genel olarak ucuz ve kalitesiz ürünler satan bir marka olduğu için önyargılı bakılıyor ancak gerekli para verilirse çok kaliteli ürünleri var. Mesela ben Rampage Hydra R6 red switch klavyeyi kullanıyorum 4 yıl oldu hiçbir sorunu yok, hala fiyatına göre en iyisi.

Klavyeleri gayet güzel hatta hepsi güzel. Ama mouse ve kulaklık konusunda çalıntı ürünleri. Başka markaların üstüne kendi logoları basıp ürünleri satıyorlar. Mesela Rampage Sniper modeli gibi G102'nin kopyası. Ama klavyeleri gayet güzel ve iyi.
Rampage'in kendi ürettiği bir ürün yok. Hepsi marka basımı. Marka basılan ürünleri kimin ürettiği önemli biraz. Modelden modele göre kalite değişir. Marka basılan bu ürünlerin çoğunu OEM olarak bulmak imkansız. Üreten fabrikalar markalarla anlaşıyor ve ülkelere o markalar adı altında pazarlanıyor. Mesela MSI uzun süre kendi tasarımları yerine bu marka basım tekniğini tercih etti. Buna örnek olarak MSI DS502'yi gösterebiliriz.

Genel olarak ucuz ve kalitesiz ürünler satan bir marka olduğu için önyargılı bakılıyor ancak gerekli para verilirse çok kaliteli ürünleri var. Mesela ben Rampage Hydra R6 red switch klavyeyi kullanıyorum 4 yıl oldu hiçbir sorunu yok, hala fiyatına göre en iyisi.
Klavyeleri çok güzel ama klavye mouse dedin mi asla ama asla alınmaz.

Rampage'in kendi ürettiği bir ürün yok. Hepsi marka basımı. Marka basılan ürünleri kimin ürettiği önemli biraz. Modelden modele göre kalite değişir. Marka basılan bu ürünlerin çoğunu OEM olarak bulmak imkansız. Üreten fabrikalar markalarla anlaşıyor ve ülkelere o markalar adı altında pazarlanıyor. Mesela MSI uzun süre kendi tasarımları yerine bu marka basım tekniğini tercih etti. Buna örnek olarak MSI DS502'yi gösterebiliriz.
Anladım sağolun bilgilendirdiğiniz için. Ben daha önce rampage in mouse ve kulaklığını Kullandım berbattı. kulaklıklarının 1 2 tanesi güzel mouse'ları hiç güzel değil çoğu klavyesi baya güzeldi. Klavye olarak bir ara Rampage Plower mekanik ve modelin ismini unuttum kırmızılı bir mekanik klavyesini deneyimlemiştim çok güzellerdi.

Çok kötü ürünleri de var, övmekle bitmeyecek ürünleri de var. Ben şahsen kullandığım çoğu ürününden memnun kaldım. Şu an kullandığım klavye Hydra R6 RGB mesela. Logitech G512 Carbon'dan geçiş yaptım. Klavyeyi 3. alışım.
Bütçe yetmediği için mi hydra r6 aldınız hocam ? Çünkü G512 ile kıyaslanamaz bile

Fare konusunda özellikle Shine ve Centaur çok iyi farelerdi. Yine şuan FURY Z modeli gayet iyi bence.
FURY Z yi biliyorum evet o da bir arkadaşımda vardı gerçekten de güzel. Ama şu 500 TL nin altındaki mouse ları berbat. Hatta FURY Z dışındaki hepsi berbat. Bazı kişiler beğenebilir ama ben çoğu ürününe mağazada baktım beğenmedim. Rampage bence çok fazla ciddiye alınacak bir marka değil. Mesela arkadaşım bana rampage mouse gösterdiğinde direkt alma diyorum. Ama bir ara Fury Z yi almayı düşünmüştüm hatta bütçem olsa şuan bile alırım çok hoş.

Geri
Yukarı