Rampage SN-RW66 Alpha X 7.1 Kulaklık İnceleme - Kutu Açılımı

Merhaba arkadaşlar, Rampage Alpha X kulaklık hakkındaki görüşlerimi sizlere ileteceğim.

Öncelikle düşük fiyatlı kulaklık alacak arkadaşlar(oyun vs. için) 150 TL fiyattan düşük fiyatlı kulaklık önermem. 90 TL ye Media Markttan bir tane almıştım(tam markası aklımda değil) konuştuğumda karşımdaki kişiye sesim bile zor gidiyordu. Kulağı ağrıtıyordu pedleri. Hoparlör sesleride azdı. Daha öncesinde Gamepower Luna almıştım, gayet kaliteliydi malzeme olarak ama dipses sorunu olduğu için iade ettim. Değişimde yine öyle kulaklık gelirde 2-3 hafta değişim iadeyle uğraşırım diye direk iade ettim. Ve en sonunda bunu almaya karar verdim 199 TL.

IMG_20200606_000011.jpg

Kulaklığa gelecek olursak(3 gün felan kullandım) Pedleri yok iyi. Kafa yormuyor. Kafa bandı olsun, oyunlardaki ses deneyimi olsun gayet iyiydi. Çok fazla böyle malzemeler alan birisi olmadığım için şu kulaklığa göre daha iyi veya şundan daha kötü diyemem. Mikrofonu Discord, teamspeak3 , cs ve warzone de denedim. Gayet akıcı ve net bir şekilde sesimib iletildiğini söylediler takımdaki arkadaşlar.

Genel kulaklık incelemesi için videoyu izleyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Driver yazılımı konusunda çok zayıf. Kulaklık halihazırda stereo fakat kulaklığın içinde dahili bir ses kartı mevcut. Bu ses kartına Driver ile ulaşmak pek mümkün değil. Aynı üründen bende de var yaklaşık 2 gündür sağlam kafa patlatıyorum 7.1 özelliğini kapatmaya çalışıyorum kapatılmıyor aşırı saçma bir Driver'i var onun dışında dış görünüşü ve mikrofonu güzel.

Driver yazılımı konusunda çok zayıf. Kulaklık halihazırda stereo fakat kulaklığın içinde dahili bir ses kartı mevcut. Bu ses kartına Driver ile ulaşmak pek mümkün değil. Aynı üründen bende de var yaklaşık 2 gündür sağlam kafa patlatıyorum 7.1 özelliğini kapatmaya çalışıyorum kapatılmıyor aşırı saçma bir Driver'i var onun dışında dış görünüşü ve mikrofonu güzel.

Sizce almaya değer mi aynı fiyata başka model seçmek daha mı mantıklı olur?

Driver yazılımı konusunda çok zayıf. Kulaklık halihazırda stereo fakat kulaklığın içinde dahili bir ses kartı mevcut. Bu ses kartına driver ile ulaşmak pek mümkün değil. Aynı üründen bende de var yaklaşık 2 gündür sağlam kafa patlatıyorum 7.1 özelliğini kapatmaya çalışıyorum kapatılmıyor aşırı saçma bir Driver'i var onun dışında dış görünüşü ve mikrofonu güzel.

Ses karti var mı benim laptop 7.1desteklemiyor alsam kullanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı