Logitech G430 İncelemesi

Arkadaşlar öncelikle fotoğraf atmayı düşünmüyorum. Sadece kendi görüşlerimi yazacağım.
Kulaklığı dün hızlıal.com üzerinden sipariş verdim bu gün elime ulaştı. Bu konudaki hızları baya iyidi bence.
Kulaklığa gelirsek aldığım gibi taktım ve driverlerini güncellemek istedim. Sitesinde 2 tane program vardı onları indirdim kulaklık bir anda bozuldu. müzik veya video izlerken sesleri çok kötü vermeye başladı. Ondan sonra korktum tabi ki driverleri yüklemeden önce böyle bir sorun olmadıgı için driverleri sildim. Tekrar sadece bir tane programı yükledim ses sorunsuz mikrofonda dahil şimdi sorunsuz olarak gayet iyi bir şekilde kullanıyorum.
Mikrofon kaliteli - Kulaklık çok hafif
Eksi yönleri çok az ses geliyor kulaklıktan önceden siberia v2 kulaklığım vardı onun yeri başkaymış şimdi anladım.
Çok yüksek ihtimal ile kulaklığı geri vericem.

Daha yeni aldım ya ürünü bu gibi sorunlar beni üzdü akşama eve gidip temiz bir kurulum yapacağım. Ardından driverleri yükliyeceğim. İnşallah sorunsuzca çalışır bu arada siz bana hangi windows sürümünü kaç bit olarak kullanıyorsunuz söylermisiniz. Ben logitech'in sitesinde şöyle bir sorun ile karşılaştım. Mesela Windows 10 64 bit için driveri indir diyorum. bana 32 bit olarak indiriyor. bu sefer de sisteme uyumlu değil diyor. Sonra 32 bit'i seçiyorum. Bilgisayara sorunsuzca kuruluyor fakat kulaklıktan çok kötü ses alıyorum çok garip durum. Bunun içinde olmaz ise ayrı bir konu açacağım. Olmaz ise garantiye göndereceğim ne yazık ki.
Windows 8.1 Pro 64 Bit kullanıyorum. Dediğiniz gibi 32 bit indiriyor fakat o dosyayı indirmenin lüzumu yok. Üstteki mini update'yi yüklemeniz yeterli. Bu şekilde sorunsuz çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı