Logitech G430 incelemesi

Bugün aldığım headseti inceliyorum.

Bu kulaklık 90[SUP]0[/SUP] dönebiliyor.

Kulaklığın içi metaldir.

Burada ses açıp kısma özelliği bulunuyor. Ve mikrofon buradan kapatılıp açılabiliyor.

Bildiğiniz standart olan kulaklık ve mikrofon girişleri.

En önemli parçalardan birisi bu. Bu cihaz kulaklığı 2+1'den 7+1 DOLBY yapıyor. Buna kulaklık ve mikrofon çıkışını taktıktan sonra pcye bağlayıp Logitech'in programını kuruyoruz.
Logitech'in programını başka bir incelemede anlatacağım.

Mikrofon her tarafa bükülebiliyor.

Bu G430'un son hali.

Ürün ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg

Kulaklığın içi metaldir.

Burada ses açıp kısma özelliği bulunuyor. Ve mikrofon buradan kapatılıp açılabiliyor.

En önemli parçalardan birisi bu. Bu cihaz kulaklığı 2+1'den 7+1 DOLBY yapıyor. Buna kulaklık ve mikrofon çıkışını taktıktan sonra pcye bağlayıp Logitech'in programını kuruyoruz.

Bu G430'un son hali.

1, member: 1989"]Bugün aldığım headseti inceliyorum.

Kulaklığın içi metaldir.

Bu G430'un son hali.

Ürün ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz.[/QUOTE]
Hocam buradan ban yeme olasiligim

Kulaklığın içi metaldir.

Bu G430'un son hali.

Son düzenleyen: Moderatör:
7H Fnatic edition kullanıyodum kulağımı rahatsız etmeye başladı . G430 aldım 1 haftadır kullanıyorum performans açısından konfor açısından mükemmel . Tavsiye ederim arkadaşlar .

Beyler merhaba, Bu kulaklığı henüz dün satın aldım. Genel olarak memnun olmama rağmen bir sıkıntım var. Kulaklığın sesini en yükseğe alınca kulaklıktan boş bir ses geliyor nasıl düzeltebilirim ?

7H Fnatic edition kullanıyodum kulağımı rahatsız etmeye başladı . G430 aldım 1 haftadır kullanıyorum performans açısından konfor açısından mükemmel . Tavsiye ederim arkadaşlar .
Selam Hocam.
Ben bu kulaklığı almak istiyorum. 7.1 desteği olduğu için dolby digital HD Filmlerde kullanabilirim diye düşünüyorum.
G430 da hiç smart TV de film falan izlediniz mi? Ses ve bas performansı filmlerde nasıl?
Filmlerdeki ses efektlerini iyi verebiliyor mu? Bu kulaklığı sadece film izlemek için almayı düşünüyorum. Müzik pek dinlemem.

Selam Hocam.
Ben bu kulaklığı almak istiyorum. 7.1 desteği olduğu için dolby digital HD Filmlerde kullanabilirim diye düşünüyorum.
G430 da hiç smart TV de film falan izlediniz mi? Ses ve bas performansı filmlerde nasıl?
Filmlerdeki ses efektlerini iyi verebiliyor mu? Bu kulaklığı sadece film izlemek için almayı düşünüyorum. Müzik pek dinlemem.

Konuyu baya eski. Cevap veren olmaz diyerek ben cevap vereyim soruna.

Bende de aynı kulaklık var. Logitech'in Gaming yazılımını bilgisayara kurup Logitech gaming cihaz taktığında bu yazılım algılıyor ve menüsü görünüyor. Bu menüden kulaklığın her türlü bas ve tiz ayarlarını yapabiliyorsun. Ufak ses kartı ile usb'den çalıştığında sana ayarlaman için 7+1 ses sistemi şeklinde bir menü geliyor ve her tarafı ayrı ayrı düzenleyebiliyorsun. Filmde izledim müzikte dinledim oyunda oynadım bu kulaklık ile ve aldığım kalite tatmin ediciydi.

Kısacası tavsiye ederim alabilirsin.

Selam Hocam.

Başka kulaklıklara yönelin. Gaming kulaklıkların beklentinizi karşılayacağını düşünmüyorum.

Adem Uğur ÜNEY
Bende G430 kullanıyorum, genel itibariyle performansından memnunum. Sağlam, kaliteli kulaklık kulak süngerleri çıkarılıp yıkanabiliyor. Yalnız yıkama kaynaklı sünger olmayan, boyalı kısmı soyuluyor. Birde kablosu üzerindeki ses ayarlama tuşu bazen sorun çıkarabiliyor, sesin dengeli dağılmasını engelliyor ama az ileriye geriye doğru çevirince düzeliyor hemen. Kulaklığa 7.1 ses özelliğini yanında gelen küçük ses kartı sayesinde kullanabiliyorsun, normal de kullanabiliyorsun sterio olarakta. Bass'ların, tiz'lerin şiddetini program aracılığıyla +,- 12 sevyede ayarlayabiliyorsun. Bazı kullanıcılar sesinin yetersiz olduğunu yazıyorlar ama gayet yeterli sesi var, ondan fazlası bir kulaklık için kulağa zarar verecek sevyelere getirebilir. Onlara ses sistemlerini tavsiye ediyorum, yüksek seste oyunun kalitesinin düşeceği taraftarıyım. :) Genel olarak 7/10 puan veriyorum. İmkanın varsa gerçek 7.1 ses desteği sunan kulaklıklar var, sanal olmayanları ama fiyatı yüksek tabi. Bence bu onlarla, düz kulaklıklar arasındaki iyi bir denge teşkil ediyor. :)
Bu arada tvlere usbden bağlasan bile çalışmıyor, tv program kurman lazımki ben şahsen Lg 3d ledine yapamadım. Ama stereo olarak düz bağlayabilirsin, yeterince kablosu uzun. ;)

Sobieski
Kulaklıkla gelen ses kartını diyorsunuz galiba? Ses kartı zaten usb boyunlarında ve kulaklık bağlantıları takıyorsun üzerine. Onuda herhangi bir usb portuna takarsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı