RDR 2 nasıl oynanmalı?

VAULT_Mücahid

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Stajyer
Herkese iyi geceler öncelikle. Red Dead Redemption 2'yi çıktığı günden beri oynamayı erteliyorum bazı sebeplerden dolayı ama artık başına geçmeye karar verdim. Oyunu arkadaşlarım o kadar çok övdüler ki tam olarak zevk alamamaktan veya herhangi bir yanlış hareketle oyunun büyüsüne zarar vermekten korkuyorum bu yüzden oynayanlardan tavsiye almak istedim. Var mı sizin oynarken keşke yapmasaydım veya yapsaydım dediğiniz bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun sonu hakkında spoiler yediniz mi bilmiyorum ama elinizdeki karakterle olabildiği kadar çok vakit geçirmeye bakın derim. Oyuna ikinci başlayışta aynı tadı vermeyebilir.

Hocam gerçekten mükemmel bir oyun. Ama öyle yok buna uyacağım bunu yapmamalıyım diyerek zevk alamazsınız oyundan. Kafanıza göre oynayın her türlü zevk alacağınız bir oyun :)

Herkese iyi geceler öncelikle. Red Dead Redemption 2'yi çıktığı günden beri oynamayı erteliyorum bazı sebeplerden dolayı ama artık başına geçmeye karar verdim. Oyunu arkadaşlarım o kadar çok övdüler ki tam olarak zevk alamamaktan veya herhangi bir yanlış hareketle oyunun büyüsüne zarar vermekten korkuyorum bu yüzden oynayanlardan tavsiye almak istedim. Var mı sizin oynarken keşke yapmasaydım veya yapsaydım dediğiniz bir şey?
Arthur ile tamamen iyimser seçenek seç ve kahraman ol dostum pişman olmazsın.

Hikayeyi atlamayarak, agirdan alarak ve karakteri yaşayarak oynamalısın. Arthur Morgan'ı, atını, diğer karakterleri, doğayı ve çevreyi özümsemezsen sıradan bir oyun gibi oynayıp geçersin.

Hocamın dediği gibi RDR 2 aksiyondan yana atmosferi ile büyülüyor. Bunu eleştirmenler bile diyor.

Hikayeye bağlı olarak onurlu ve disiplinli olarak oynanmalı. Hikaye bittiğinde azılı bir katil olabilirsiniz. Elemanları bağlayıp deniz kenarına getirip molotofla yakıp 2 santim denize yakın olmalarına rağmen o yanışlarını ve çığlıklarını dinleyerek zevke gelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı