Red Dead Redemption 2 göze batan küçük şeyler

Hocam birde oyunun şu olayına sinir oluyorum. Her Rockstar oyununda karakterler yürüyen cephanelik gibi dolaşabiliyor. Madem gerçeklik önplanda abi karakter 50 tane silahla gezemesin bana çok saçma geliyor. Tamam atın üstünden alıyorsunuz tüfekleri falan ama yine de saçma. Ben şahsen bunun gerçekliği baya öldürdüğünü düşünüyorum. Hele ki atınız yorulunca damarları belli olan bir oyunda baya büyük eksiklik bu.
Atı tek iğneyle canlandırabiliyorsunuz bunlar gerçeklikten ziyade oynanabilirliği arttırıyor bence dediğiniz gibi silah işi keyifli olabilirdi zaten tek tip düşman var cephaneyi iradeli kullanmak daha keyifli olabilirdi.

Ayrıca oyun çok basit değil mi? Dead Eye ile ne isterseniz yapabiliyorsunuz. Keşke Dead Eye birkaç kafa atışı öldürmede sonra aktif olsa. Mesela 5 tane kafadan vuruş yaptıktan sonra özel yetenek gibi açılsa falan.
Şu anki hali ile oyun o kadar kolay ki oynarken uyukluyorum.
Danışmak istediğim bir konu var, sizle nerden iletişime geçebilirim ?

RDR2' yi kabesi olarak görenlere çok fazla alıntılamışsın. Kardeşim kimseyi memnun etmek zorunda değilsin. İsterse dünyanın en iyi oyunu olsun ki teknik anlamda şimdilik en iyisi RDR2, farketmez. FARKETMEZ. Mantıklı olduğu müddetçe istediğin şekilde eleştri sunabilirsin. Parasını verdin oyununu oynadın. Yapıcı olduktan sonra dilediğin gibi konuşabilirsin.
Ne diyor bir Youtuber: Hepinizi memnun edemeyeceğimi biliyorum ama hepinizi en azından benzer ölçülerde nefret ettirebilirim.

Şu oyunda eleştirdiğiniz her şeyi anlarım ama at ile ilgili konuları kabul etmem. Bana bir tanecik oyun söyleyin ki at veya benzeri binek hayvanlar konsepti her açıdan bu kadar iyi olsun, var mı? Daha iyisi yok, idare edin işte. :)

At ölüyor daha kötü ne olabilir?
Metin2 de bile ölüyor la at. Ayrıca ölüyor olması oyunun gerçekçiliği ile alakalı.
Hatta kusur olarak gördüğün çoğu şey oyunun gerçeklik hissiyatını sağlamaya çalışması ile alakalı.
20 saati yeni doldurdum, gözüme en çok batan şey 1080 pde çamurlaşan görüntü. O da maalesef oyunun 4k kalitesine optimize edilmesi ile alakalı... İyi bir sistemde, güzel ayarlarla çok daha keyifli olurdu.

Metin2'de bile ölüyor la at. Ayrıca ölüyor olması oyunun gerçekçiliği ile alakalı.
Hatta kusur olarak gördüğün çoğu şey oyunun gerçeklik hissiyatını sağlamaya çalışması ile alakalı.
20 saati yeni doldurdum, gözüme en çok batan şey 1080P'de çamurlaşan görüntü. O da maalesef oyunun 4K kalitesine optimize edilmesi ile alakalı... İyi bir sistemde, güzel ayarlarla çok daha keyifli olurdu.

Tek iğneyle atı canlandırıyorsun aynı anda 5 tane adamı vurabiliyorsun bayağı gerçekçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı