Red Dead Redemption 2 ile GTA 6 arasındaki grafiksel fark devasa boyutta olacak

PS5'te 60 FPS verir mi acaba?

Optimizasyon ve oyunun büyüklüğüne bağlı konu başlığındaki gibi bir durum olacaksa PS5 ve Xbox'ta 60 FPS pek mantıklı gözükmüyor.

Optimizasyon ve oyunun büyüklüğüne bağlı konu başlığındaki gibi bir durum olacaksa PS5 ve Xbox'ta 60 FPS pek mantıklı gözükmüyor.

Umarım oyun Xbox'a çıkmıyordur. Fanboy falan değilim. Eğer çıkacaksa Xbox'un Series S inadı yüzünden kötü grafikli yeni nesil olmayan rezil bir oyun oynayacağız. Umarım oyun konsol kanadında sadece PS5'e çıkar ya da Xbox Series S inadından vazgeçer.

Umarım oyun Xbox'a çıkmıyordur. Fanboy falan değilim. Eğer çıkacaksa Xbox'un Series S inadı yüzünden kötü grafikli yeni nesil olmayan rezil bir oyun oynayacağız. Umarım oyun konsol kanadında sadece PS5'e çıkar ya da Xbox Series S inadından vazgeçer.

Series S'e çıkmayacak oyun zaten.

Konsol tarafında genel olarak bu oyun düzgün çalışmayacaktır rdr 2'den çok daha iyi grafiklere sahip olursa PS5 ve Series X'in son oyunlarda verdiği performanslar ortada bu oyunda 60 FPS için 800P-1080p dinamike düşerlerse rezil olurlar Series S 900p 30 oynatar bir şekilde.
Series S'e çıkmayacak oyun zaten.
Kaynak?

PS5 te 60 FPS verir mi acaba?
1080p falan olabilir ama verir.

Bu arada ben bu habere olanak vermiyorum RDR2'yi birçok oyuncu zor açarken GTA 6'ı kim açaçak? Steam hardware raporu ortada en fazla kullanılan ekran kartı GTX 1650 kim oynayacak bu oyunu o zaman?

Son düzenleme:
Konsol tarafında genel olarak bu oyun düzgün çalışmayacaktırki PS5 ve Series X'in son oyunlarda verdiği performanslar ortada bu oyunda 60 FPS için 800P-1080p dinamike düşerlerse rezil olurlar Series S 900p 30 oynatar bir şekilde.

Kaynak?

1080p falan olabilir ama verir.

Bu arada ben bu habere olanak vermiyorum RDR2'yi birçok oyuncu zor açarken GTA 6'ı kim açaçak? Steam hardware raporu ortada en fazla kullanılan ekran kartı GTX 1650 kim oynayacak bu oyunu o zaman?

Yabancı bir kaynakta görmüştüm. Rockstara yakın birisi sızdırmıştı diye hatırlıyorum.

Yabancı bir kaynakta görmüştüm. Rockstara yakın birisi sızdırmıştı diye hatırlıyorum.

Series S'e çıkmaması demek Series X'e çıkmaması demek bu durumda 25 milyon oyuncuyu es geçmek demek Rockstar asla bunu yapmaz ha Xbox Series X'e çıkan oyun Series S'ede çıkmak zorunda politakasından vazgeçerse işler farklı olur ama bu durumda büyük bir itibar zedelenmesi yaşarlar aynı zamanda Series S sahibi insan sayısı X'e kıyasla daha fazla.

Cyberpunk 2077'nin ne kadar üstünde bir grafikde olur bu oyun bilmiyorum ancak Series S Cyberpunk 2077'i 1080p 60 açiyor bu oyunuda dinamik 1080p 30 açar.

Series S'e çıkmaması demek Series X'e çıkmaması demek bu durumda 25 milyon oyuncuyu es geçmek demek Rockstar asla bunu yapmaz ha Xbox Series X'e çıkan oyun Series S'ede çıkmak zorunda politakasından vazgeçerse işler farklı olur ama bu durumda büyük bir itibar zedelenmesi yaşarlar aynı zamanda Series S sahibi insan sayısı X'e kıyasla daha fazla.

Yani bu oyun yıllardır beklenildiği için grafikler hakkında bayağı bir beklenti var her geçen gün gaz geliyor millete. Series S'e çıkarsa bence ayrı bir sürüm olarak çıkar. Aynı Xbox One serisin de olduğu gibi.

Geri
Yukarı