Red Dead Redemption 2 sıkıcı mı?

Oynaması çok daha kolay, PS 4'te oynaması biraz zor ama yatarak ya da arkana yaslanarak oynama gibi bir avantajı var.

İlk chapterlar bence de öyle ama sonradan çok güzel açılıyor ve W3 sevmek ya da sevmemek ile alakası yok. Benim en az 300 saatim var W3 de ve bayağıda sevdim RDR2'yi.

Kesinlikle öyle düşünüyorum RDR 2'yi yata yata oynamak lazım. Doğanın tadını çıkarta çıkarta. Çünkü çok ciddiye alınca çok yavaş akıyor.

Ama muazzam oyun silah kullanımı açısından daha zevkli oyun görmedim.

Oynaması çok daha kolay, PS 4'te oynaması biraz zor ama yatarak ya da arkana yaslanarak oynama gibi bir avantajı var.

İlk chapterlar bence de öyle ama sonradan çok güzel açılıyor ve W3 sevmek ya da sevmemek ile alakası yok. Benim en az 300 saatim var W3 de ve bayağıda sevdim RDR2'yi.

15 saat oynadım ne zaman açılacak acaba 🤔witcher 3 hikayesini hızlı işleyen bir oyun özellikle DLC'lerde ve hikayesel bağlantıyı hissediyorsunuz oynarken. Witcher 3 derken hızlı işlenen oyunları kastettim.

Ben inanılmaz keyif alıyorum chapter 6dayım, eskiden Yan görevleri pek yapmazdım, burada yan, görevler bile bence çok keyifli, hikaye bitmesin diye geziyorum. Ama herkesin dediği gibi her dakika aksiyon isteyene gitmez ben hikayeye, oynanışa önem verdiğim için witcher 3 ile birlikte en iyi oyun benşm gözümde belki daha da iyi

15 saat oynadım ne zaman açılacak acaba 🤔witcher 3 hikayesini hızlı işleyen bir oyun özellikle DLC'lerde ve hikayesel bağlantıyı hissediyorsunuz oynarken. Witcher 3 derken hızlı işlenen oyunları kastettim.

Witcher 3 tabii ki hikaye olarak daha iyi bir oyun. RDR2 de hikaye bayağı yavaş açılıyor ama eğlenceli işte ne yapalım.

Witcher 3 tabii ki hikaye olarak daha iyi bir oyun. RDR2 de hikaye bayağı yavaş açılıyor ama eğlenceli işte ne yapalım.
İki oyunu da oynadım, bitirdim fakat bence RDR2'nin hikayesi çok daha iyi. Kitap gibi yavaş yavaş açılmasına bayıldım ben, 65 saatlik oyun süremde sıkıldığım bir saat bile olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı