Red Dead Redemption 2 Türkçe yama iptal edildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım, bazı arkadaşlar belirli yerlere şikayet etmiş.
Yamayı bekleyen kişiler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ingilizcem çok iyi olmadığı için Youtube'de tüm hikayeyi Türkçe altyazılı olarak atan bir kanal vardı. Oyunu alta alıp hikayeyi oradan dinleyip oyunu oynuyordum. Ama yama gerçekten iyi olmamış. Para verilip alınacak bir yama değil. Devrik cümleler göze batıyor. Ve çok fazla yanlış çevrilmiş kelime ve cümleler vardı. Örneğin bir görevde adamın birin tren istasyonuna götürüyorduk. Arthur adama ''hadi seni tren istasyonuna götürelim'' dedi. Ama yamada ''hadi seni karakola götürelim'' yazıyordu. Bunun gibi çok hatayla karşılaştım. Ama aklıma bu geldi sadece. Yani bu yamaya 50TL verilmez. Çabuk para kazanalım umuduyla hızlı bir şekilde çıkardılar. Bir kaç defa nabız ölçüldü DonanımForum'da. Bazı arkadaşlar yamanın hatalarını söyledi bu hataları söyleyenlere sert çıktılar.

Edit: Dediğim yeri buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1.45.10 saniyede.

Bizim halkımız beleşçidir. Emeğin karşılığını vermeyi sevmez. Bu durumda işte gene beleşçi ve kıskanç halkımız yüzünden olmuştur.
Yukarıda yazdığım 5 paragraf yazıyı okumamış, yaptığı yoruma bak. Senin gibileri gördükçe adamların neden yamaya 50 TL istediklerini anlıyorum. Adamlar fiyatı eleştirmenlere hakaret ediyor, aşağılıyor. Üstüne bir de oyunun yapımcısının emeğinden faydalanıp para kazanmaya çalışıyorlar, buna göz yummayan insanlar da kıskanç ve beleşçi oluyor. Tebrik ederim seni. Emeklerini oyun yapımcısının emeği üzerine kurup faydalanmaya çalışıyorlar, senin gibiler hala emek de emek diye geziyor ortalıkta. Yasalardan da bihabersin. Şaşılacak şey değil ama.

Yukarıda yazdığım 5 paragraf yazıyı okumamış, yaptığı yoruma bak. Senin gibileri gördükçe adamların neden yamaya 50 TL istediklerini anlıyorum. Adamlar fiyatı eleştirmenlere hakaret ediyor, aşağılıyor. Üstüne bir de oyunun yapımcısının emeğinden faydalanıp para kazanmaya çalışıyorlar, buna göz yummayan insanlar da kıskanç ve beleşçi oluyor. Tebrik ederim seni. Emeklerini oyun yapımcısının emeği üzerine kurup faydalanmaya çalışıyorlar, senin gibiler hala emek de emek diye geziyor ortalıkta. Yasalardan da bihabersin. Şaşılacak şey değil ama.
Şirket emeğinin zaten karşılığını fazlasıyla alıyor. Bu oyun 60-70 dolar.

Emeğinin karşılığını fazlası ile alması izin alınmadan başkasının bundan faydalanabileceği anlamına mı geliyor?
Başkası faydalanmıyor ki. Ki Türkçe yama ne zarar getirebilir. Bazı kişi sırf Türkçe dil desteği olmadığı için satın almadı. Yaması olsaydı çok daha fazla kişi almış olacaktı ve herkes daha fazla kazanmış olacaktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı