Red Dead Redemption 2'yi Beğendiniz Mi?

Oynamadım ama izlediğim 30 dakikalık videoda çok çok beğendim. Tam istediğim bir oyun olmuş. Milyon tane detay var ve biraz simülasyon olması çok daha iyi olmuş. Ben aslında sırf bu oyun için konsol almayı planlıyordum fakat 1 sene sonra gelir dedikoduları çok döndüğü için vazgeçtim. Bir sene daha bekleyip öyle oynarım artık.

Oyunun zevki kaçmasın diye ilk 30 dakikalık video hariç hiçbir RDR 2 videosu izlemedim, izlemeyeceğim. Bir sene sonra oynasam bile benim için yeni bir oyun olacak. :)

Fakat fiyatı pahallı geldi. En son zam iyi olmadı. Umarım bilgisayar sürümü biraz daha uygun olur. Fakat bu fiyata bile değeceğini düşünüyorum. Aşırı iyi oyun. Yılın oyunu olma olasılığı çok çok yüksek. Bana göre bu yıl çıkmış en iyi oyun.

Oynamadım ama izlediğim 30 dakikalık videoda çok çok beğendim. Tam istediğim bir oyun olmuş. Milyon tane detay var ve biraz simülasyon olması çok daha iyi olmuş. Ben aslında sırf bu oyun için konsol almayı planlıyordum fakat 1 sene sonra gelir dedikoduları çok döndüğü için vazgeçtim. Bir sene daha bekleyip öyle oynarım artık.

Oyunun zevki kaçmasın diye ilk 30 dakikalık video hariç hiçbir RDR 2 videosu izlemedim, izlemeyeceğim. Bir sene sonra oynasam bile benim için yeni bir oyun olacak. :)

Fakat fiyatı pahallı geldi. En son zam iyi olmadı. Umarım bilgisayar sürümü biraz daha uygun olur. Fakat bu fiyata bile değeceğini düşünüyorum. Aşırı iyi oyun. Yılın oyunu olma olasılığı çok çok yüksek. Bana göre bu yıl çıkmış en iyi oyun.
En kötü ihtinalle 1 sene sonra hem konsol hem oyun ucuzlamış olur, çıkmasa bile konsol alırsın. Ben de senin gibi hiç izlemedim.

Açıkçası ben bu oyunun pc'ye çıkacağını düşünmüyorum. Aynı ilk oyun gibi bu da bir konsol efsanesi olarak kalacaktır bence. Bu arada bana kalırsa oyun dijital olarak 470 TL'ye alınmamalı. Kutulu olarak KonsolOyun'dan 350 TL'ye alınmalı. Mesela ben öyle aldım. Hem kutulu olduğu için 90 GB indirme yapmak zorunda da kalmadım.

GTA V Online satılan Shark karı adamların sattığı oyunlardan daha fazla olduğundan, Bu oyun PC %99 gelecek diyebilirim. Oyun firmaları bu işi sadece keyif için yapmıyor. Rockstar bu oyuna Online sistemi boşuna getirmedi.

Konsola özel oyun yapmış firmalar, Hafiften de olsa PC tarafının kaymağını yesin. Bir daha onlarda konsola özel oyun yapmaktan vazgeçerler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı