Redbox alınır mı?

Dostum sen bir şekilde satın alsan bile altyapı yok demişsiniz. Arkadaş da olduğunuz yerde hizmet vermez demiş. Bir şekilde satın alsan da bir işine yaramaz ki zaten. Başka adres vermeye gerek yok.

Hocam şimdi telefonun interneti çekiyor bu midem de SIM kart ile çalışıyor neden çalışmasın ki?
(Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum)

Arkadaşım bir tanıdığın adresini verip almış sizce bu şekilde olur mu?
Bulunduğun yerde Vodafone kullanan kişiler internet hızından memnunsa risk alıp denenebilir fakat memnun kalmazsan taahhütlü olduğu için ilk ay bile yüksek cayma bedeli çıkar. Hız testi yapınca kaç çıkıyor genelde?

Bulunduğun yerde Vodafone kullanan kişiler internet hızından memnunsa risk alıp denenebilir fakat memnun kalmazsan taahhütlü olduğu için ilk ay bile yüksek cayma bedeli çıkar. Hız testi yapınca kaç çıkıyor genelde?

Telefonun internetini bilgisayara bağladığımda 22Mbps download, 11 Mbps upload veriyordu fakat 3. kez denediğimde TurkNet sunucusuna bağlandı ve 6Mbps'ye düştü.
Hocam babam biraz bayilere sormuş eski (8yıl civarı) Türk Telekom müşterisi olduğu için daha uygun fiyata alabiliyormuş. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ben Türk Telekom'un çekeceğini düşünmüyorum şahsen.

@aynştaynX bugün Süperbox aldım memnunum hocam yardımın için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Telefonun internetini bilgisayara bağladığımda 22Mbps download, 11 Mbps upload veriyordu fakat 3. kez denediğimde TurkNet sunucusuna bağlandı ve 6Mbps'ye düştü.
Hocam babam biraz bayilere sormuş eski (8yıl civarı) Türk Telekom müşterisi olduğu için daha uygun fiyata alabiliyormuş. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ben Türk Telekom'un çekeceğini düşünmüyorum şahsen.

@aynştaynX bugün Süperbox aldım memnunum hocam yardımın için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam, hayırlı olsun.

Vodafone asla önermiyorum. Çok istisnai yerel çekim değişiklikleri hariç Vodafone sizi sinir edecek düzeyde yavaştır. Turkcell'e az daha fazla para ödeyin, bana teşekkür edeceksiniz.

Hocam başka adres adına mı aldınız?

Yok kendi adresimi verdim zaten Vodafone kendi adresimi verdiğimde kabul etmediler bende Turkcell aldım memnunum 3 kişi bağlanıyoruz tık yok.

Vodafone asla önermiyorum. Çok istisnai yerel çekim değişiklikleri hariç Vodafone sizi sinir edecek düzeyde yavaştır. Turkcell'e az daha fazla para ödeyin, bana teşekkür edeceksiniz.

Zaten Superonline aldım hocam.

Geri
Yukarı