Redmi Note 7 VS Samsung Galaxy A50

iLhannnOztrkk

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, ikisi arasında kararsız kaldım. Biri fotoğraf anlamında diğeri oyun performansı anlamında iyi. Sizce hangisini almalıyım?
Başka telefon önerisi de yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Galaxy A50 güncelleme almadan önce biraz kötü gibiydi güncelleme sonrası nasıl oldu bilmiyorum. Tercihimi Note 7'den kullanacağım çünkü haftaya bende alacağım.

Redmi note 7 den yazıyorum arayüz stabilite kamera vs kesinlikle pişman olmazsınız(marka fanı değilim bugün bu marka yarın başka marka, ama şu anlık xiaomi iyi pişman olmazsınız, İnternet üzerinden alın kullanın beğenmezseniz 14 gün içinde iade edin gitsin) mağazadan bişey almayın iade vs çok sıkıntı yaşatırlar, ben n11 den aldım özellikle mavi rengi alın çok güzel bir deneyim yaşatıyor, üstünde spigen kılıf 50 TL hepsi burada da.

Tabiiki Note 7. Her iki telefonu da kullanma şansım oldu.
A50 PUBG oynarken fazla ısınıyor ve gece çekimi hiç iyi değil. Xiaomi Note 7 çok daha iyi.

Note 7'nin ısındıkça performans düşme oranı A50 ye göre daha fazla. Örneğin Pubg Mobile oynarken telefonunuz ısındıkça fps düşüşü olur. Bu oran Note 7'de A50'ye göre daha fazla. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir.

Bende iki telefon arasında kararsız kaldım pil süreleri hakkında bir fikriniz var mı hangisi daha çok dayanıyor hangisi daha hızlı şarj olur ? Hangisi uzun vade kullanımda beni üzmez, kasmaz ve güncellemeleri alır ?

Şuan da redmi note 7 üzerinden yazıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.
Redmi note 7 den yazıyorum arayüz stabilite kamera vs kesinlikle pişman olmazsınız(marka fanı değilim bugün bu marka yarın başka marka, ama şu anlık xiaomi iyi pişman olmazsınız, İnternet üzerinden alın kullanın beğenmezseniz 14 gün içinde iade edin gitsin) mağazadan bişey almayın iade vs çok sıkıntı yaşatırlar, ben n11 den aldım özellikle mavi rengi alın çok güzel bir deneyim yaşatıyor, üstünde spigen kılıf 50 TL hepsi burada da.

Kamera çıkıntısını koruyacak kılıf bulabildiniz mi? Ayrıca ekran için koruyucu film kullanıyor musunuz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı