Redmi Note 7 vs Samsung Galaxy A50

Oyun için ise kesinlikle redmi note 7 almalısın. Sosyal medyada donma atma gibi bir problemi yok.
Arkadaşıma redmi note 5 var PUBG'de HDR AYARLARDA hiç donmadan oynuyor.
Öneririm.👍
Redmi note 7 kullanıyorum , oyun içi en fazla hd grafik yapabiliyorsun.
Yaklaşık 2.5 sene kullandığım iPhone 6s telefonumu değiştireceğim. 2000-2400 TL bandında bana en iyi gelen telefonlar arasında kaldım. Redmi Note 7 mi? A50 mi?
(Başka öneriler de alabilirim).
Redmi note 7 kullanıyorum 2500 TL ye kadar alınabilece güzel bir telefon. Soruların varsa yanıtlayabilirim

Pubg oynuyorsaniz kasma oluyormu ? Pili nasil gidiyor ?
Kamerası nasıl bende almayı düşünüyordum
Pubg mobile de hd grafikte nadiren kasma olabiliyor diğer grafik ayarlarında hiçbir kasma görmedim.
Tüm gün Pubg vb güç isteyen oyunları oynama ma rağmen şarjı bir günü çıkartıyor zorlasan belki 1,5 gün gider.
Kamerası benim hoşuma gitti Huawei Mate 10 lite ile karşılaştırdım Huawei e göre resimler biraz soluk çıkıyor.
Ayriyeten bahsetmem gereğini duyduğum bi konu var kamera çıkıntısı çok yüksek verdikleri kılıfın dışına çıkıyor buda size ek kılıf masrafı oluşturuyor

Pubg mobile de hd grafikte nadiren kasma olabiliyor diğer grafik ayarlarında hiçbir kasma görmedim.
Tüm gün Pubg vb güç isteyen oyunları oynama ma rağmen şarjı bir günü çıkartıyor zorlasan belki 1,5 gün gider.
Kamerası benim hoşuma gitti Huawei Mate 10 lite ile karşılaştırdım Huawei e göre resimler biraz soluk çıkıyor.
Ayriyeten bahsetmem gereğini duyduğum bi konu var kamera çıkıntısı çok yüksek verdikleri kılıfın dışına çıkıyor buda size ek kılıf masrafı oluşturuyor
Bilemedim şimdi meizu x8 daha iyi gibi ama onada güncelleme gelmiyor diyolarlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı