Resmi Gazete'nin internet sayfasına gece yarısından itibaren erişim sağlanamıyor

Resmi Gazete'nin internet sayfasına gece yarısından itibaren erişim sağlanamıyor, sayfaya erişmeye çalışıldığında "Sayfada Çalışma Yapılmaktadır" uyarısı ile karşılaşılıyor.

Ekran Görüntüsü (303).png

Anlık çökmedi, saatlik çöktü. Fos ne alaka ve ne bekliyordu millet?

Gündemi takip etmiyorsun sanırım. Ara ara resmi gazete sitesi çökebilir, normal bir şey bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gergerlioğlu'nun tweeti yüzünden haber oldu. Ama bir şey çıkmadı. İkinci tweetinde "olabilir" kelimesiyle değiştirmiş zaten. Oradan kıllanmıştım.
Demem o ki, insanlar bir şey beklediği için gündem oldu. Site çöktü diye değil.

Gündemi takip etmiyorsun sanırım. Ara ara resmi gazete sitesi çökebilir, normal bir şey bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gergerlioğlu'nun tweeti yüzünden haber oldu. Ama bir şey çıkmadı. İkinci tweetinde "olabilir" kelimesiyle değiştirmiş zaten. Oradan kıllanmıştım.
Demem o ki, insanlar bir şey beklediği için gündem oldu. Site çöktü diye değil.
Gündemi takip ediyorum, sizi de takip ediyorum. Siz iktidar övücüsü birisiniz. Bugün dolar 10 TL'ye düşse, çıkıp "dolar sert çakıldı" diye övünecek birisin. Bu yüzden "Göz Ardı Et" listemde yer alıyorsunuz.

"Ara ara resmi gazete sitesi çökebilir, normal bir şey bu." ara ara resmi gazete sitesi çökmez, yaşanan her şeyi normalleştirmeye çalışmayın.

Milletin genelinde böyle bir beklenti yoktu, 3 bin beğeni almış bir Tweeti işaret edip sanki herkeste böyle bir beklenti varmış gibi söylemeniz gülünç.

Gündemi takip ediyorum, sizi de takip ediyorum. Siz iktidar övücüsü birisiniz. Bugün dolar 10 TL'ye düşse, çıkıp "dolar sert çakıldı" diye övünecek birisin. Bu yüzden "Göz Ardı Et" listemde yer alıyorsunuz.

"Ara ara resmi gazete sitesi çökebilir, normal bir şey bu." ara ara resmi gazete sitesi çökmez, yaşanan her şeyi normalleştirmeye çalışmayın.

Milletin genelinde böyle bir beklenti yoktu, 3 bin beğeni almış bir Tweeti işaret edip sanki herkeste böyle bir beklenti varmış gibi söylemeniz gülünç.

Ben iktidar övücüyüm? 😂
Orta doğu ülkesinde herşey olur. Sanırsın Japonya'da yaşıyor da resmi gazete sitesi çöktü diye olay oluyor.

Tanıdığım herkes bu tweet ile beklenti içine girdi. Bunu konuştuk gün boyu. Muhalefet yapacağım derken asıl sen gülünç duruma düşüyorsun. Benim ideolojim ile mevcut iktidarın ideolojileri sonuna kadar ters bir kere. Keza CHP ile de ters. Aslında Türk milletinin geneli ile ters, dolayısıyla beni zıt almış olmam beni onore eder.

Sen ülke ekonomisini dolar endeksli düşündüğün için, sağ ve sol çomarlar olarak dolar çıktı indi yarısına girersiniz.
Ben ise yıllardır paranın teknoloji üretimi yerine betona yatırılarak suni zenginlik oluşturulduğunu savunuyorum. Hatta seçim 2023'de olacağı için 2022'de doları cari açığı kapatmak adına artırdılar. Ucuza mal satıp borç ödeyecekler. Insanların cebinden çıkacak.
2023'de göreceli azalan borç, üzerine faiz artırımı ile yine suni bir para bolluğu ile sizin gibilerin gözünü boyayıp yine seçilecekler. Bundan daha çok korkuyorum.
Yazık bu ülkeye. Bu kafalar oldukça daha çok yolarlar.

Bu forum üyesini faiz düşürme hareketlerini öven ve dişimizi sıkmamız gerektiğini belirten laflarından sonra "Göz Ardı Et" yaptım. Koskoca Mahfi Eğilmez ya da onca bilgisiyle Cem Seymen hatalı düşünüp bu kişi doğruyu biliyorsa size de aynısını öneririm. Kendisini görmemek en iyisi.

Bu forum üyesini faiz düşürme hareketlerini öven ve dişimizi sıkmamız gerektiğini belirten laflarından sonra "Göz Ardı Et" yaptım. Koskoca Mahfi Eğilmez ya da onca bilgisiyle Cem Seymen hatalı düşünüp bu kişi doğruyu biliyorsa size de aynısını öneririm. Kendisini görmemek en iyisi.
Nagehan Alçı gibidir bunlar, duruma göre söylem değiştirmeyi de çok severler.

Çünkü tartışma kültüründen uzaksın. Ben birşey bildiğimi iddia etmiyorum, aksine herkese siz ne düşünüyorsunuz diye sorup bir konuşma ortamı yarattım.

Ayrıca benim faiz düşürmeyi övdüğüm falan yok. Dünyadan haberiniz yok. Ülkenin kasasında 1 kuruş para kalmadı. Yıllardır dış güçler dediği IMF borç bile vermiyor. Gidip yalvarsa bile borç alamayacak duruma geldik.
Kasanda bir kuruş bile yokken faizi arttırıp daha da mı borçlanacaksın? Bugün faiz artırımı demek suni kalkınma demektir. 2023'de seçilip daha büyük enkaz alınmaması için ya -5% reel faiz (şuan olduğu gibi) ya da -%3 civarında tutulmalı.
Fazisi arttırmakta bize giriyor, sen düğmeye basınca herşey düzelecek sanıyorsun. Faiz artması gelecek için daha kötü ve sizi bilmem ama benim gelecek planlarım var.
Bence boş boş konuşup kendinizi küçük düşürmeyin.
Nagehan Alçı gibidir bunlar, duruma göre söylem değiştirmeyi de çok severler.

Benim yıllardır söylem aynı. Cem Toker de yıllarca uyardı. Bunlar %50 yani her 2 kişiden 1 kişi oy aldılar. Kimden aldılar? Sorsan kimse oy vermiyor. Sizin gibi sesi daha gür çıkanlardan aldılar oyları.

Şimdi en kolay zamanda herkes muhalif kesildi. Geçti artık. Eskiden konuşacaktınız. Ülkeyi soyup soğana çevirdiler, milli servetimiz betona yatırıldı.
Kim çıkıp bir şey dedi?
Dalga geçtiğim Saadet bile geçenlerde Maltepe'de miting yaptı be, protesto etti.
Siz de fikir üretmeye çalışanlara boş laf atın.
Al AKP'yi vur ÖTEKINE.
Besim Tibuk söylediğinde kimse anlamamıştı: "Ben Türk halkına saygı duymuyorum." o zaman da bilincinde idim ama şuan çok daha iyi anlıyorum.
@Uchiha Shisui Ha bu arada Cem Seymen gibi sosyalizmi mantıklı bulup, buna rağmen faiz artırımını savunan kişi bana biraz çelişkili geliyor :D Marksist felsefenin ekonomi sisteminde faiz sıfırlanır.
Dolayısıyla Özgür Demirtaş gibi isimleri önerirsen daha tutarlı olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı