RGB muhabbeti sıkmadı mı?

Yeni bir sistem toplama dönemindeyim parçaları rgb olanları ile temin edersem yaklaşık olarak 12.500 lira gibi bir fiyata geliyor ; yok hayır rgb olmasın , parçalar şatafatlı olmasın desem şaka gibi ama 10.800 lira gibi bir fiyata temin edebiliyorum . Bence rgb olayı güzel , renk katıyor fakat asıl amacın cepleri daha da boşaltmak olduğunu düşünüyorum .

Yeni bir sistem toplama dönemindeyim parçaları RGB olanları ile temin edersem yaklaşık olarak 12.500 lira gibi bir fiyata geliyor; yok hayır RGB olmasın, parçalar şatafatlı olmasın desem şaka gibi ama 10.800 lira gibi bir fiyata temin edebiliyorum. Bence RGB olayı güzel, renk katıyor fakat asıl amacın cepleri daha da boşaltmak olduğunu düşünüyorum.

Bir telefon fiyatına RGB ha? Bu sektör işini biliyor.

Yeni bir sistem toplama dönemindeyim parçaları RGB olanları ile temin edersem yaklaşık olarak 12.500 lira gibi bir fiyata geliyor; yok hayır RGB olmasın, parçalar şatafatlı olmasın desem şaka gibi ama 10.800 lira gibi bir fiyata temin edebiliyorum. Bence RGB olayı güzel, renk katıyor fakat asıl amacın cepleri daha da boşaltmak olduğunu düşünüyorum.

RGB olunca bir şey olmuyor ki sadece açarken bakıyorsun bir de arada bir RGB yerine daha fazla yükseltme yapmak daha mantıklı ya da paranı biriktirebilirsin.

RGB olunca bir şey olmuyor ki sadece açarken bakıyorsun bir de arada bir RGB yerine daha fazla yükseltme yapmak daha mantıklı ya da paranı biriktirebilirsin.
Evet , parçalarımı seçerken çok şatafatlı olanlardan değil de uygun fiyatlı olanlardan seçmeye özen göstereceğim .

Işık gereken parça bir tek klavye ile monitörün arkasıdır. Gerisi fetiş resmen ve ürün ararken rgb'siz ürün yok. 16 milyon milyar renk veren rival 600 kauçuklarına yapıştırıcı bulamamış :D Koltuğun arkasına kadar gelmiş rgb muhabbeti inanılmaz :D

RGB demek pavyon demek değildir.
😦

Offf bu da fenaymış. Phanteks'in beyaz kasalarından alıp bunu yapmayı da düşünmüştüm zamanında.

Konu sahibine ufak bir kalp krizi geçirtelim. :D Gerçi 2. görselde anakartı mecbur kırmızı yaptım, beyaz yeşilimsi bir tona kayıyor. MSI'ı kınıyorum, doğru düzgün beyaz renk veren LED kullanması gerekirdi. :D
Eki Görüntüle 610714

Eki Görüntüle 610721
Tek renk güzel olmuş ama şık duruyor.

Soldaki LPG bireylerinin arabası!!

Işık gereken parça bir tek klavye ile monitörün arkasıdır. Gerisi fetiş resmen ve ürün ararken rgb'siz ürün yok. 16 milyon milyar renk veren rival 600 kauçuklarına yapıştırıcı bulamamış :D Koltuğun arkasına kadar gelmiş rgb muhabbeti inanılmaz :D
Ben de onu diyecektim. Üst seviyelerde RGB'siz ürün görmüyorum hiç. :D

Geri
Yukarı