Roblox hakkında düşünceniz

Evet soru basit Roblox hakkında düşünceleriniz neler benim şahsen küçükken çok oynadığım ve sevdiğim bir oyundu ama şimdiki robloxa baktığımda her geçen gün daha fazla nefret ediyorum slender diye saçma bir karakter trendi çıkmış toxicler artmış. Kitlesi zaten berbat.
Bir de saçma bir mesaj filtresi var. Oyunları sadece robux kazanmak için yapıyorlar. Benim düşüncem bu peki sizinkiler?
Oldukça güzel bir oyun. Ama lanet olası yapımcılar Linux'a çıkarmıyorlar. Ayrıca kitlesinin yaş ortalaması küçük, bu da kötü birşey zaten.

Evet soru basit Roblox hakkında düşünceleriniz neler benim şahsen küçükken çok oynadığım ve sevdiğim bir oyundu ama şimdiki robloxa baktığımda her geçen gün daha fazla nefret ediyorum slender diye saçma bir karakter trendi çıkmış toxicler artmış. Kitlesi zaten berbat.
Bir de saçma bir mesaj filtresi var. Oyunları sadece robux kazanmak için yapıyorlar. Benim düşüncem bu peki sizinkiler?

Adopt me adlı oyunun kasalarını soyduğu bir platform.

Eğlenceli bir oyun bana kalırsa 12-15 yaş aralığındayken çok oynardım şu anda da arada girer bakarım birkaç anime oyununa bazen hoş yapımlar olabiliyor ama onun dışında daha çok küçük kardeşlerimize yönelik yapılmış oyunlar bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı